Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-20T11:50:00+02:00 Muzyczny spektakl TVP2 w Mrągowie! Disco polo w roli głównej! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/muzyczny-spektakl-w-mragowie-disco-polo-w-roli-glownej-1597833538.png
Reklama

Muzyczny spektakl TVP2 w Mrągowie! Disco polo w roli głównej!

Redakcja , 20 Sierpień 2020  11:50
Muzyczny spektakl TVP2 w Mrągowie! Disco polo w roli głównej!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Wystąpią: Łobuzy, Weekend,Milano,Bayer Full,Siostry Szlachta,Francesco Napoli,Marek Kaliszuk,Kombi,Izabela Trojanowska, Milena Sadowska oraz Sami Harb

Reklama

Fani disco polo, mają nie lada gratkę, dzięki popularnym już koncertom z serii: Wakacyjna Trasa Dwójki - Lato Muzyka Zabawa! Co niedziela, w największych miastach w Polsce, odbywa się istne święto muzycznych doznań! ,

Zobacz również: Gorące kadry! Magda Narożna odsłoniła swój piękny biust! Gwiazda promienieje!

Na ogromnych i spektakularnych scenach, spotykają się gwiazdy reprezentujące różne gatunki muzyczne, w tym oczywiście uwielbiane disco polo! Już 23-go sierpnia, wydarzenie zawita do mazurskiej stolicy country - Mrągowa!

Podczas koncertu usłyszymy najpopularniejszych artystów: Łobuzy, Weekend, Milano, Bayer Full, Siostry Szlachta, Francesco Napoli, Marek Kaliszuk, Kombi, Izabela Trojanowska, Milena Sadowska oraz Sami Harb! Niesamowite show, poprowadzą jak zawsze wspaniali prowadzący, a tamtejszy amfiteatr wypełni się po brzegi spragnionymi zabawy, uczestnikami tego niezwykłego wydarzenia!

Po sukcesach poprzednich przystanków Wakacyjnej Trasy Dwójki, nie ma wątpliwości, że mazurska noc w sercu Mrągowa, przysporzy niezapomnianych przeżyć!

Dla tych, którzy nie mogą bawić się na miejscu, pozostaje jak zawsze transmisja na żywo, w telewizyjnej dwójce, już od godziny 20:45!

Bądźcie uczestnikami tej tanecznej przygody.

Zobacz również: Tłumy fanów oszalały na punkcie wokalistki disco polo! Artystka wygląda niczym pani profesor!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdor disco polo błaga o ratunek dla dziecka! Trwa wyścig z czasem!
  2. Przełom w świecie disco polo?! Premierowy kawałek nieźle namiesza!
  3. Przepiękna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła biust! Widok wzbudza wiele emocji!
  4. Córka znanego wokalisty disco polo nagrała wyjątkowy utwór! Nagranie podbija sieć!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej