Reklama


Reklama

Można się popłakać ze wzruszenia! Wokalista disco polo nagrał film ze swoją rodziną!

2019-12-13T18:00:00+01:00 Można się popłakać ze wzruszenia! Wokalista disco polo nagrał film ze swoją rodziną! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/nagranie-czadomana-z-rodzina-lapie-za-serca-mozna-sie-poplakac-ze-wzruszenia-1576145481.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/CZADOMAN
Reklama


Ogólna

Branża disco polo bywa okrutna z tego względu,że wymaga od artystów bardzo dużo poświęcenia. Niekiedy wykonawcy stają przed wyborem: rodzina czy praca

Reklama

Takich chwil nie da się kupić. Paweł Dudek - uwielbiany wokalista disco polo wie, co tak naprawdę liczy się w życiu. Kariera poczeka, a miłość ucieka. Chwile z bliskimi są na wagę złota i nie ma rzeczy ważniejszych.

Zobacz również: Gwiazda muzyki disco polo w zmysłowej bieliźnie! Ten model hitem jesieni?! Zobaczcie jak podkreśla biust!

Branża disco polo bywa okrutna z tego względu, że wymaga od artystów bardzo dużo poświęcenia. Niekiedy wykonawcy stają przed wyborem – rodzina, czy może jednak praca? Niestety bardzo często chcąc nie chcąc, muszą wybrać pracę.

W końcu jest to ich sposób na życie. Nienormowane godziny pracy często kojarzą się osobom, które nigdy nie miały z takim systemem pracy do czynienia z fajnym rozwiązaniem. Niestety tak nie jest.

Przeważnie nienormowane godziny pracy przeciągają się ponad 8 godzin. Tym bardziej zawód artysty jest ciężkim kawałkiem chleba. Warto zachować zdrowy rozsądek i głowę na karku, bo można szybko popaść w wir pracy i zapomnieć o tym, co tak naprawdę jest w życiu istotne.

Na pierwszym miejscu powinna być rodzina, o czym wie Czadoman. Wokalista disco polo ostatnio dodał wymowne nagranie, które chwyta za serce. Święta to magiczny czas, bo zbliża do siebie ludzi, którzy niekiedy w natłoku pracy oddalili się od siebie. Na szczęście od tego jest rodzina, żeby wspierać się wzajemnie w życiu zawodowym.

Czadoman jest prawdziwym szczęściarzem, że ma taką kochającą rodzinę wokół siebie. W takim gronie święta to czysta przyjemność.

Zobacz również: Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?!

Odliczacie już czas do 24 grudnia?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Pikantne sceny artystek hulają w sieci! Słynne siostry z disco polo zachwycają coraz odważniejszymi kadrami!
  2. Koniec roku będzie należał do zespołu Playboys?! Gwiazdy disco polo mają dla fanów nowość!
  3. Nowa twarz w branży disco polo! Młody artysta udostępnił właśnie nowość pt. Słowiańska Uroda!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.