2019-12-13T18:00:00+01:00 Można się popłakać ze wzruszenia! Wokalista disco polo nagrał film ze swoją rodziną! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/12/nagranie-czadomana-z-rodzina-lapie-za-serca-mozna-sie-poplakac-ze-wzruszenia-1576145481.jpg

Można się popłakać ze wzruszenia! Wokalista disco polo nagrał film ze swoją rodziną!

Redakcja , 13 Grudzień 2019  18:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Można się popłakać ze wzruszenia! Wokalista disco polo nagrał film ze swoją rodziną!
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/CZADOMAN
Reklama

Branża disco polo bywa okrutna z tego względu,że wymaga od artystów bardzo dużo poświęcenia. Niekiedy wykonawcy stają przed wyborem: rodzina czy praca

Reklama

Takich chwil nie da się kupić. Paweł Dudek - uwielbiany wokalista disco polo wie, co tak naprawdę liczy się w życiu. Kariera poczeka, a miłość ucieka. Chwile z bliskimi są na wagę złota i nie ma rzeczy ważniejszych.

Zobacz również: Zmiana składu przepustką do sukcesu?! Mega premiera od Top Girls pt. 'Róże i różowe tulipany'! To prawdziwy hit disco polo?!

Branża disco polo bywa okrutna z tego względu, że wymaga od artystów bardzo dużo poświęcenia. Niekiedy wykonawcy stają przed wyborem – rodzina, czy może jednak praca? Niestety bardzo często chcąc nie chcąc, muszą wybrać pracę.

W końcu jest to ich sposób na życie. Nienormowane godziny pracy często kojarzą się osobom, które nigdy nie miały z takim systemem pracy do czynienia z fajnym rozwiązaniem. Niestety tak nie jest.

Przeważnie nienormowane godziny pracy przeciągają się ponad 8 godzin. Tym bardziej zawód artysty jest ciężkim kawałkiem chleba. Warto zachować zdrowy rozsądek i głowę na karku, bo można szybko popaść w wir pracy i zapomnieć o tym, co tak naprawdę jest w życiu istotne.

Na pierwszym miejscu powinna być rodzina, o czym wie Czadoman. Wokalista disco polo ostatnio dodał wymowne nagranie, które chwyta za serce. Święta to magiczny czas, bo zbliża do siebie ludzi, którzy niekiedy w natłoku pracy oddalili się od siebie. Na szczęście od tego jest rodzina, żeby wspierać się wzajemnie w życiu zawodowym.

Czadoman jest prawdziwym szczęściarzem, że ma taką kochającą rodzinę wokół siebie. W takim gronie święta to czysta przyjemność.

Zobacz również: Gorąca sesja ślicznej gwiazdy disco polo rozpala zmysły fanów! W sieci już dawno nie było tak gorąco!

Odliczacie już czas do 24 grudnia?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Piękna wokalistka disco polo podkreśliła swoje krągłości! Widok zapiera dech w piersiach! Fani komentują!
  2. Sławomir Świerzyński Bayer Full zagrał koncert dla ojca Tadeusza Rydzyka! Gwiazdorzy disco polo zaśpiewali pieśni patriotyczne, religijne i biesiadne!
  3. Śliczna gwiazda disco polo zachwyca zgrabną figurą! Wszystko przez taniec na szpilkach?!
  4. 7 milionów w dwa miesiące?! Magdalena Narożna z grupą Piękni i Młodzi udowodniła, że to możliwe! Fani gratulują!
  5. Niezwykła podróż w czasie! Niezwykła premiera Marcina Millera BOYS trafiła właśnie do sieci! Te piosenki to HITY!
  6. Byłe wokalistki Top Girls założyły nowy zespół TOPKY! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz pokazały fragment nowego teledysku! Fani disco polo zachwyceni!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami