2020-04-25T07:45:00+02:00 Motywująca postawa wokalistki disco polo! Powinna zostać coachem? Wokalistka disco polo nie należy do osób, które się nad sobą użalają!Niedawno na jej profilu Instagramowym zostało opublikowane zdjęcie z kuchni https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/etna-swoja-postawa-motywuje-do-dzialania-powinna-zostac-coachem-1587670280.jpg Disco-Polo.info

Motywująca postawa wokalistki disco polo! Powinna zostać coachem?


Wokalistka disco polo nie należy do osób, które się nad sobą użalają!Niedawno na jej profilu Instagramowym zostało opublikowane zdjęcie z kuchni

Autor: Goliat, 25 Kwiecień 2020  07:45
Źródło zdjęć: instagram.com/etnamusicofficial
Motywująca postawa wokalistki disco polo! Powinna zostać coachem?
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Wypadek zespołu Playboys podczas powrotu z koncertu - co się wydarzyło?
 2. Premiera: "A Ty Daj" – Nowa produkcja od Blue Angels! Czym zaskoczył zespół?!
 3. Letnia premiera: Remizion - Płoną Serca podbija scenę disco polo!
Reklama

Wokalistka nie należy do osób, które się nad sobą użalają. Wbrew pozorom, można w bardzo ciekawy sposób spędzić czas będąc w domu. Z pewnością dla wielu artystów czas kwarantanny jest bardzo trudny.

Zobacz również: Legenda disco polo zespół Milano w Bystrzycy: Niezapomniany koncert z niespodzianką! Zobacz, co się wydarzyło!

Nic w tym dziwnego, w końcu dla każdego z nas początki ciągłego siedzenia w domu były nieswoje. Człowiek nie jest przyzwyczajony do przebywania w domu 24 godziny na dobę. Tym bardziej muzycy, którzy żyją na walizkach i każdego dnia czekają na nich nowe wyzwania, próby przed występami, koncerty i nie tylko.

W tej chwili wszystko stanęło w miejscu, ale nie można dać się nudzie. Dobrze jest ten czas przeznaczyć na odkrywanie siebie i swoich nowych pasji, bądź też powrócić do rzeczy, które również sprawiały nam przyjemność, ale w pędzie i trybie życia, jaki nam towarzyszył, nie mieliśmy na to czasu. Tak też spędza czas wolny od koncertów piękna wokalistka disco polo, Etna.

Artystka poza tym, że na co dzień słynie z tego - że śpiewa, to poza tym też uwielbia gotować. Niedawno na jej profilu Instagramowym zostało opublikowane zdjęcie z kuchni: - Gotuj z Etną! #zostanwdomu na moim vlogu jest już przepis na świetny omlet z pieczarkami i serem.

Często pytacie mnie o przepis na tę pyszność. Przesyłajcie zdjęcia swoich arcydzieł kulinarnych, a najfajniejsze opublikuje na story. Podejmiecie się próby zrobienia omleta według przepisu Etny?

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Wyjątkowy Weekend i plejada gwiazd. Na scenie m.in. Cleo, MIG i Loka Na Żywo w Zelowie i Kamieńsku!
 2. DiscoBoys podbijają lato nowym hitem "Holiday"! Zobacz VIDEO z koncertu!
 3. DisKoliber podbije scenę Disco Polo nowością "Miłość na serca dnie"?!
 4. Największe Gwiazdy Disco Polo na Dniach Czerwonki 2024
 5. Damian Sółkowski z Suesto: Nowa Romantyczna Produkcja "Polećmy do Gwiazd"
 6. Gorąca premiera: SOLEO & LUKALONE - URLOP
 7. Hażlach królowało Disco Polo: Niezapomniany koncert Andre!
 8. Klaudia Zielińska zamknęła usta krytykom! Utalentowana wokalistka wykonała HIT 'Bad Boy' na żywo prosto ze swojego domu!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie