2021-10-27T09:00:00+02:00 Miły Pan w repertuarze Agnieszki Osieckiej! Wykonanie gwiazdora disco polo zaskoczyło totalnie wszystkich! https://disco-polo.info/uploads/news/mily-pan-w-repertuarze-agnieszki-osieckiej-wykonanie-gwiazdora-disco-polo-zaskoczylo-totalnie-wszystkichpng.png

Miły Pan w repertuarze Agnieszki Osieckiej! Wykonanie gwiazdora disco polo zaskoczyło totalnie wszystkich!

Redakcja , 27 Październik 2021  09:00
Miły Pan w repertuarze Agnieszki Osieckiej! Wykonanie gwiazdora disco polo zaskoczyło totalnie wszystkich!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Gwiazdor disco polo mimo młodego wieku w błyskawicznym tempie podbija serca wielu słuchaczy


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Gwiazdor disco polo sięgnął po kawałek z repertuaru nieżyjącej artystki, która do dziś uznawana jest za jedną z najważniejszych postaci w historii polskiej muzyki rozrywkowej!

Zobacz również: Tak mieszka Paweł Dudek - Czadoman! Dom popularnego gwiazdora zapiera dech w piersiach! Artysta ma własną galaktykę!

Miły Pan bez wątpienia ma teraz swoje przysłowiowe “pięć minut”. Piosenki utalentowanego artysty disco polo zajmują czołowe miejsca na wielu listach przebojów, a jego debiutancki krążek rozchodzi się jak ciepłe bułeczki. Ten wykonawca jeszcze niejednokrotnie nas czymś zaskoczy!

Reklama

Piotr Kołaczyński to znany wokalista, który ukrywa się pod pseudonimem Miły Pan. Gwiazdor disco polo mimo młodego wieku w błyskawicznym tempie podbija serca wielu słuchaczy. Jego przeboje takie jak: “Kwiatuszku”, “Królowa”, czy “Pij kwiatuszku” rozbiły bank na YouTube!

Miły Pan jak wiadomo jest gwiazdorem disco polo, ale nie obce są mu także inne style muzyczne. Podczas jednego z koncertów wokalista zaskoczył publiczność brawurowym wykonaniem wielkiego przeboju Agnieszki Osieckiej “Miasteczko cud”! Tego nikt się nie spodziewał!

Zaskoczeni fani nie kryli swojego entuzjazmu. Przecież Miły Pan sięgnął po kawałek z repertuaru nieżyjącej artystki, która do dziś uznawana jest za jedną z najważniejszych postaci w historii polskiej muzyki rozrywkowej!

Reklama

Miły Pan nie zwalnia tempa. Kilka dni temu w sieci pojawiła się niezwykła premiera z jego udziałem, która nawiązuje do początków disco polo. Gorąca produkcja w której pojawia się także Karol Zawrotniak z grupy Defis, oraz Bogdan Borowski z pierwszego składu formacji Milano zyskuje coraz większość popularność w sieci. Takiego tercetu jeszcze nikt nie widział!

Zobacz również: Znana wokalistka disco polo przyłapana w nietypowej dla niej sytuacji! Czy gwiazda przebranżowi się dla nowej pasji?!

Reklama

MiłyPan - Tego się nikt nie spodziewał

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: MiłyPan - Tego się nikt nie spodziewał
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Co za widok! Znana gwiazda disco polo kusi w aucie! FOTO rozpala zmysły internautów!
  2. Wielka muzyczna niespodzianka znanych gwiazd disco polo! Zobaczcie co przygotowali Spontan i Menelaos!
  3. Wielkie zmiany w życiu muzyka! Ukochana wokalisty disco polo pokazała pierścionek zaręczynowy! Jest obłędny!
  4. Milena Grzywacz z zespołu Szpilki w wyjątkowej i bardzo ponętnej odsłonie! Śliczna wokalistka disco polo czaruje nieziemskim uśmiechem!
  5. Znani artyści odświeżyli swój wielki przebój disco polo! Fani komentują - 'To prawdziwy Sztos'!
  6. Cudowna Elwira Mejk pokazała swoje wdzięki i podzieliła się wyjątkową niespodzianką! Fani zachwyceni!
  7. Muzyczna ofensywa gwiazdora disco polo! Kamil - Extazy zdradził ambitne plany na przyszłość!
  8. Marcin Miller BOYS pokazał się z ukochaną mamą! Podobieństwo jest uderzające!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami