2021-03-16T17:08:00+01:00 Miliony na koncie Marcina Millera! Co gwiazdor disco polo zrobi z taką sumą?! https://disco-polo.info/uploads/news/wielki-przeboj-doceniony-miliony-na-koncie-marcina-millerajpg.jpg

Miliony na koncie Marcina Millera! Co gwiazdor disco polo zrobi z taką sumą?!

Redakcja , 16 Marzec 2021  17:08

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Miliony na koncie Marcina Millera! Co gwiazdor disco polo zrobi z taką sumą?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Gwiazdy disco polo, gratyfikacje za swoją ciężką pracę, zbierają przez długie lata

Reklama

Gwiazdy disco polo, gratyfikacje za swoją ciężką pracę, zbierają przez długie lata. Gdy artysta stworzy utwór, który zyska status hitu wszech czasów, z pewnością doczeka się najwyższych odznaczeń w discopolowej hierarchii.

Zobacz również: Marcin Miller okrzyknięty bohaterem! Gwiazdor disco polo dołączył do walki o życie osób walczących z nowotworem!

W dziejszych czasach, jedną z najbardziej wymiernych ocen dla muzycznej produkcji, są wyświetlenia w serwisie YouTube. To one decydują o popularności twórcy i ilości przejechanych kilometrów podczas tras koncertowych. Dziesiątki milionów odtworzeń, to wynik, który osiągają tylko najwięksi mistrzowie naszego gatunku.

Takim bez wątpienia jest Marcin Miller wraz z zespołem Boys. Ich produkcja właśnie przekroczyła niewyobrażalną barierę. W 2016 roku na rynku pojawił się utwór pt. "Najpiękniejsza Dziewczyno". Już kilka dni po premierze, jasne stało się, że mamy do czynienia z hitem, który zagości w sercach słuchaczy na długie lata. Mijające miesiące potwierdzały, tę śmiałą tezę. Teraz wiemy na pewno, że dzieło Marcina Millera i spółki, to najwyższy, twórczy poziom.

Pod teledyskiem do utworu właśnie wybiło 60 mln wyświetleń. Zawrotna suma jest efektem ciężkiej pracy i ogromnego talentu. Nie mamy wątpliwości, że licznik się nie zatrzyma i utwór będzie pokonywał kolejne, nieodkryte dotąd granice. Posłuchajcie wielkiego przeboju zespołu Boys raz jeszcze.

My serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zobacz również: Przepiękna gwiazda disco polo cała w czerwieni! Uwagę zwracają jej zgrabne nogi i stopy!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Boys - Najpiękniejsza Dziewczyno
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Tajemnicza Magdalena skradła serce popularnego gwiazdora disco polo! Genialna premiera Andre już dostępna w sieci!
  2. Artyści disco polo podbijają sieć premierą! Nowość "Zakochani na maxa" zbiera pochlebne komentarze!
  3. Prawdziwy sztos! Popularna grupa disco polo z gorącą i bombową premierą! Zobaczcie koniecznie nowość
  4. Uwielbiana wokalistka disco polo odświeżyła wizerunek! Mała zmiana zagwarantowała Jej efekt WOW!
  5. Genialna nowość formacji Empire podbija sieć! Artyści stworzyli nowy hit disco polo?!
  6. To nie plotki! Magda Narożna podzieliła się swoją radością! Osobisty wpisy gwiazdy disco polo wywołał lawinę komentarzy!
  7. Patolo Disco w ofensywie! Niesamowita premiera pt. 'Więcej miejsca dla ptaka' jest już dostępna! Odpowiada za nią legendarny gwiazdor disco polo!
  8. Popularna wokalistka disco polo zdradziła przepis na zdrowotną nalewkę! Możecie ją zrobić w domu!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami