Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-10-16T13:00:00+02:00 Miał wiele wielbicielek! Uwielbiany artysta disco polo wyznaje wielką tajemnicę! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/10/mial-wiele-wielbicielek-uwielbiany-artysta-disco-polo-wyznaje-wielka-tajemnice-1571080673.jpg
Reklama

Miał wiele wielbicielek! Uwielbiany artysta disco polo wyznaje wielką tajemnicę!

Redakcja , 16 Październik 2019  13:00
Miał wiele wielbicielek! Uwielbiany artysta disco polo wyznaje wielką tajemnicę!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Mnóstwo dziewczyn wysyłało listy na adres redakcji „Disco Relaxu”. Były tygodnie, że otrzymywałem ich całe worki

Reklama

Chodziłem do szkoły muzycznej w Warszawie, ale jej nie skończyłem. Uznałem, że ważniejsza jest dla mnie indywidualna twórczość niż dyplom – wyznaje Dariusz Mata, czyli popularny Bobi.

Zobacz również: Emilka z Daj To Głośniej z cudownymi zdjęciami. Gwiazda disco polo czaruje, a internauci pieją z zachwytu!

Artysta przyznaje jednak, że to, czego się nauczył, pomogło mu stworzyć takie przeboje jak: „Chłopak na niepogodę”, „16 lat” i „Zimne noce”.

Zarówno repertuar, jak i męska uroda sprawiły, że nigdy nie narzekał na brak powodzenia u kobiet. – Mnóstwo dziewczyn wysyłało listy na adres redakcji „Disco Relaxu”. Były tygodnie, że otrzymywałem ich całe worki. Te ciekawsze były nawet odczytywane na antenie programu i te zachowałem sobie do dziś – uśmiecha się Darek. – Zawierały one różne treści.

Zdarzały się także odważne wyznania i propozycje matrymonialne z dołączonymi zdjęciami. Traktowałem je jednak z przymrużeniem oka – wyznaje artysta, podkreślając, że nigdy nie umówił się z żadną autorką. Wolał znaleźć miłość w prawdziwym życiu. Gdy los zetknął go z Katarzyną, wiedział, że to będzie ta jedyna.

Czas pokazał, że stworzyli zgrany duet zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. – Żona czuwa nad sprawami związanymi z moją karierą – podkreśla Darek.

Zobacz również: Artystka disco polo zwróciła się z osobistym pytaniem do fanów! Pójdzie do piekła za swoją ciekawość?

Para doczekała się syna. – Jaś jeszcze nie ma trzech lat, a już widać, że jest bardzo muzykalny. Kto wie, może będzie chciał pójść w moje ślady? – mówi piosenkarz.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Straszny dramat artysty disco polo! Wokalista walczy o swoje życie!
  2. Młoda gwiazda disco polo z odważnym dekoltem. Piersi wokalistki 'biją' po oczach fanów.
  3. Idealnie ciało wokalistki disco polo zachwyca internautów! Wygląda jak milion dolarów!
  4. Współpraca Artystów disco polo okazała się bardzo owocna! Na konto gwiazd wpłynęła okrągła suma!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej