Reklama
Polecamy


Reklama

Miał wiele wielbicielek! Uwielbiany artysta disco polo wyznaje wielką tajemnicę!

2019-10-16T13:00:00+02:00 Miał wiele wielbicielek! Uwielbiany artysta disco polo wyznaje wielką tajemnicę! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/mial-wiele-wielbicielek-uwielbiany-artysta-disco-polo-wyznaje-wielka-tajemnice-1571080673.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Mnóstwo dziewczyn wysyłało listy na adres redakcji „Disco Relaxu”. Były tygodnie, że otrzymywałem ich całe worki

Reklama

Chodziłem do szkoły muzycznej w Warszawie, ale jej nie skończyłem. Uznałem, że ważniejsza jest dla mnie indywidualna twórczość niż dyplom – wyznaje Dariusz Mata, czyli popularny Bobi.

Zobacz również: Czeka nas Walka gwiazd disco polo! Magda Narożna, Jakub Urbański i Robert Klatt staną do wielkiej rywalizacji

Artysta przyznaje jednak, że to, czego się nauczył, pomogło mu stworzyć takie przeboje jak: „Chłopak na niepogodę”, „16 lat” i „Zimne noce”.

Zarówno repertuar, jak i męska uroda sprawiły, że nigdy nie narzekał na brak powodzenia u kobiet. – Mnóstwo dziewczyn wysyłało listy na adres redakcji „Disco Relaxu”. Były tygodnie, że otrzymywałem ich całe worki. Te ciekawsze były nawet odczytywane na antenie programu i te zachowałem sobie do dziś – uśmiecha się Darek. – Zawierały one różne treści.

Zdarzały się także odważne wyznania i propozycje matrymonialne z dołączonymi zdjęciami. Traktowałem je jednak z przymrużeniem oka – wyznaje artysta, podkreślając, że nigdy nie umówił się z żadną autorką. Wolał znaleźć miłość w prawdziwym życiu. Gdy los zetknął go z Katarzyną, wiedział, że to będzie ta jedyna.

Czas pokazał, że stworzyli zgrany duet zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. – Żona czuwa nad sprawami związanymi z moją karierą – podkreśla Darek.

Zobacz również: Przeprosiny - Mateusz Podemski

Para doczekała się syna. – Jaś jeszcze nie ma trzech lat, a już widać, że jest bardzo muzykalny. Kto wie, może będzie chciał pójść w moje ślady? – mówi piosenkarz.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Niezwykłe wydarzenie disco polo już niebawem w Warszawie. Każdy może się tam pojawić.
  2. Wokalistka disco polo ogoliła sobie włosy!? Efekt jest znakomity! ZOBACZCIE ZDJĘCIA!
  3. Artystka disco polo miała groźny wypadek. Wjechała w drzewo! Siostra błaga o ratunek!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.