2015-06-26T17:40:00+02:00 Mejk rozpoczyna wakacje https://disco-polo.info/uploads/news/

Mejk rozpoczyna wakacje

Redakcja , 26 Czerwiec 2015  17:40

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Mejk rozpoczyna wakacje
Źródło zdjęć:
Reklama

Skoro lato to wakacje, a skoro wakacje to… praca! Otóż okres letni dla zespołów discopolowych to zdecydowanie jeden z najpracowitszych okresów w ciągu roku, przekładających się na masę koncertów klubowych, plenerowych w tym także wszelkiego ...

Reklama

Skoro lato to wakacje, a skoro wakacje to… praca! Otóż okres letni dla zespołów discopolowych to zdecydowanie jeden z najpracowitszych okresów w ciągu roku, przekładających się na masę koncertów klubowych, plenerowych w tym także wszelkiego rodzaju nagrań.

 

Podobnie jest w przypadku zespołu Mejk, który mimo iż w ciągu całego roku daje z siebie 100 %, to w wakacje zwiększa swą wydajność kilkukrotnie, co ważne nie tracąc przy tym zapału, energii i dobrego humoru.

 

Wakacje czas zacząć. My już w koncertowo – wakacyjnej trasie. Słońca, letniego loozu, szaleństwa i wakacyjnych miłości wszystkim życzymy – obwieszcza wszystkim Elwira.

 

Oczywiście dołączamy się do Mejk’owych życzeń. Ponadto wszystkim zespołom życzymy przyjemnego, pracowitego weekendu, a Wam fantastycznej disco zabawy, jak zawsze, w najlepszych rytmach muzyki dance.

 

Mejk – Tańczę z nim do rana

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Urocza gwiazda disco polo zmaga się z wadą wzroku! W trakcie koncertu artystka ratuje się soczewkami!
  2. Wielka premiera?! Zenon Martyniuk zdradził plany wydawnicze! Król disco polo poszukuje chętnych do współpracy przy nowej produkcji!
  3. To nowy hit wesel?! Fani disco polo nie mają wątpliwości! Popularny gwiazdor zaskoczył wyjątkową premierą 'Bawią się (Wesele)'!
  4. Patryk Pegza – After Party i Camasutra znowu razem?! Wymowne zdjęcie gwiazdorów disco polo trafiło do sieci! Będzie duet?!
  5. Gorące zdjęcie Topek podbija sieć! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz wyglądają jak prawdziwe modelki! Fani oczarowani!
  6. Dawid Narożny zaśpiewał znane przeboje ze swoją córką! Te nagrania przejdą do historii disco polo!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami