2024-03-02T14:16:00+01:00 MEGA premiera: Justyna Lubas & Raider - Mezalians! To prawdziwy hicior?! Posłuchajcie Sprawdź "Mezalians" - najnowszy hit Justyny Lubas i Raidera! Energetyczne brzmienie z góralskim akcentem w tanecznym teledysku, który podbija scenę disco polo. https://disco-polo.info/uploads/news/justyna-lubas-raider---mezaliansjpg.jpg Disco-Polo.info

MEGA premiera: Justyna Lubas & Raider - Mezalians! To prawdziwy hicior?! Posłuchajcie


Sprawdź "Mezalians" - najnowszy hit Justyny Lubas i Raidera! Energetyczne brzmienie z góralskim akcentem w tanecznym teledysku, który podbija scenę disco polo.

Autor: Adam Begier, 02 Marzec 2024  14:16
Źródło zdjęć: materiał prasowy
MEGA premiera: Justyna Lubas & Raider - Mezalians! To prawdziwy hicior?! Posłuchajcie
Wybrane dla Ciebie:
 1. Ile zarabiają najpopularniejsze gwiazdy?! Rekordowe kwoty za koncerty disco polo!
 2. Lares przełamuje granice! Jego nowy cover 'Granica 2024' już dostępny – sprawdź teraz!
 3. Premiera disco polo: Jacek Gwiazda pt. "Zatrzymać czas"!

  Disco polo, gatunek muzyczny niezmiennie kojarzony z polską sceną rozrywkową, znów zaskakuje swoimi nowymi brzmieniami. Tym razem na muzycznym parkiecie błyszczy duet Justyna Lubas i Raider (Dawid Tymiński) ze swoim najnowszym hitem "Mezalians". Premiera utworu, która odbyła się niedawno, już zyskuje miano przeboju sezonu.

  Mezalians" – Góralskie Brzmienia w nowej produkcji Justyny Lubas i Raider

  Utwór "Mezalians" to połączenie tradycyjnych, góralskich motywów z nowoczesnymi, tanecznymi rytmami disco polo. Jak zdradza Raider, pomysł na tę piosenkę powstał spontanicznie w trakcie jednego wieczoru w studio. "Produkcja jest w klimacie biesiadno z lekkim akcentem góralskim. Pomysł na utwór był bardzo spontaniczny i można powiedzieć, że całość powstała w jeden wieczór podczas spotkania w studio przy pracy nad innym utworem Justyny" - mówi artysta. Właśnie ta niebanalna mieszanka sprawia, że "Mezalians" ma szansę stać się niekwestionowanym hitem najbliższych tygodni.

  Zgodnie z dynamiką utworu, teledysk do "Mezalians" również przyciąga uwagę swoją żywiołowością i dopasowaniem do rytmu piosenki. Dynamiczne sceny taneczne i kolorowa oprawa wizualna tworzą spójną całość, która idealnie komplementuje energiczne i taneczne brzmienie utworu. Jest to kolejny dowód na to, że w świecie disco polo nie tylko muzyka, ale również obraz ma kluczowe znaczenie dla sukcesu.

  "Mezalians" Justyny Lubas i Raidera to utwór, który z pewnością znajdzie swoje miejsce w sercach fanów disco polo. Jego energetyczne brzmienie, połączone z oryginalnymi góralskimi motywami i dynamicznym teledyskiem, tworzą formułę, która może okazać się przepisem na muzyczny sukces. Czy "Mezalians" rzeczywiście zostanie hitem najbliższych tygodni? Wszystko wskazuje na to, że tak. Zachęcamy do oglądania teledysku i oceny samemu na disco-polo.info!

  Zobacz również: Majówkowy maraton gwiazd disco polo DiscoBoys! Gdzie zagra formacja Kamila Kossakowskiego?

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Marcin Miller oddaje hołd Jurijowi Szatunovowi – emocjonalne wspomnienia! Można się wzruszyć!
  2. Wielki HIT Love System "Noc z Renatą" trafił właśnie do sieci w nowej wersji! Jak brzmi?! Fani zachwyceni "Wow ale sztos"
  3. Majówka w Pile 2024 – Zobacz Power Play na żywo!
  4. Są identyczni?! Filip Lato wcielił się w Skolima! Zobaczcie nagranie! Artysta może wygryźć króla latino?!
  5. Polacy GO kochają?! Król Latino Skolim w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! | VIDEO
  6. Sound Idolo NIEZWYKLE CIEKAWY projekt na rynku muzycznym! To przyszła wielka gwiazda?
  7. Biesiadny hit "Idziemy na Jednego" w nowej odsłonie Soleo! Ta przyśpiewka to HIT wesel. Jak teraz brzmi?!
  8. Prosto z gór! Gwiazdy disco polo AleSiadło podbijają scenę disco polo nowością "Ze mną bądź". To nowy HIT 2024?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie