2024-01-06T20:33:00+01:00 Justyna Lubas podbija scenę disco polo! To najlepszy start w 2024 roku?! Justyna Lubas zachwyca na scenie disco polo. Poznaj jej fenomenalny start jako solistki z hitami "Tańczmy do rana" i "Pocałunek". https://disco-polo.info/uploads/news/justyna-lubas-podbija-scene-disco-polo-to-najlepszy-start-w-2024-rokujpg.jpg Disco-Polo.info

Justyna Lubas podbija scenę disco polo! To najlepszy start w 2024 roku?!


Justyna Lubas zachwyca na scenie disco polo. Poznaj jej fenomenalny start jako solistki z hitami "Tańczmy do rana" i "Pocałunek".

Autor: Adam Begier, 06 Styczeń 2024  20:33
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Justyna Lubas podbija scenę disco polo! To najlepszy start w 2024 roku?!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Tak brzmi na ŻYWO nowy hit Skolima i Cleo "Dziewczyno Piękna"! Wyszło genialnie?! Mamy VIDEO!
 2. Latino disco na parkietach! Mr Sebii i Systematic zaskoczyli nowością "Impreza na całego" To nowy hit latino?!
 3. Woners na Stamford Bridge! Tak gwiazdor disco polo realizuje marzenia!

  Kiedy Justyna Lubas ogłosiła swoje odejście z popularnej formacji Top Girls w październiku 2023 roku, fani muzyki disco polo z zaciekawieniem oczekiwali na jej dalsze kroki. Przejście na ścieżkę solową zawsze jest dużym wyzwaniem dla artysty, jednak Justyna Lubas udowodniła, że posiada wszystkie niezbędne atrybuty, aby odnieść sukces. W ciągu kilku miesięcy jako solistka, Justyna zdołała zaskarbić sobie sympatię szerokiej publiczności, co potwierdzają liczby – jej pierwsze solowe utwory robią furorę w sieci.

  "Tańczmy do rana" i "Pocałunek" - Hity, które podbijają serca fanów

  Debiutancki singiel Justyny Lubas, "Tańczmy do rana", to utwór, który idealnie wpisuje się w kanon energetycznych, tanecznych hitów disco polo. Zaledwie kilka tygodni po premierze, teledysk do tej piosenki przekroczył imponującą liczbę 3 milionów wyświetleń na YouTube, co świadczy o dużym zainteresowaniu i pozytywnym przyjęciu przez fanów. Kolejny utwór, "Pocałunek", wydany zaledwie 6 dni temu, również zyskał już ponad 850 tysięcy wyświetleń i szybko wspinają się na listy przebojów, potwierdzając artystyczny talent Justyny i jej umiejętność tworzenia chwytliwych melodii.

  Te sukcesy nie tylko świadczą o ogromnym talencie Justyny, ale również o zmieniających się trendach na scenie disco polo, gdzie coraz więcej miejsca zajmują silne, kobiece postaci. Justyna Lubas swoją świeżością i energią wprowadza nową jakość do gatunku, który nieustannie ewoluuje i przyciąga nowych słuchaczy.

  Perspektywy i przyszłość Justyny Lubas w branży disco polo

  Przyszłość Justyny Lubas w branży disco polo rysuje się w jasnych barwach. Jej umiejętność dostosowania się do wymogów rynku muzycznego, a także talent w tworzeniu utworów, które trafiają w gusta szerokiej publiczności, pozwalają przypuszczać, że jej kariera będzie długotrwała i pełna sukcesów. Jej muzyka, łącząca klasyczne brzmienia disco polo z nowoczesnymi aranżacjami, ma szansę przyciągnąć nie tylko wiernych fanów gatunku, ale i zupełnie nową publiczność.

  Niewątpliwie Justyna Lubas jest artystką, którą warto obserwować w nadchodzących latach. Jej dynamiczny start jako solistki jest obiecujący i już teraz stawia ją w rzędzie najbardziej obiecujących artystów na scenie disco polo. Czy uda jej się utrzymać ten imponujący poziom? Czas pokaże, ale już teraz możemy być pewni, że Justyna Lubas ma wszystko, co potrzebne, aby stać się jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej.


  JUSTYNA LUBAS - Tańczmy do Rana

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Majówkowe nowości w Disco Polo: Trzy Premiery od Mono Studio! Diadem, Blondi oraz Mr. Black Mask
  2. Zaskakujący zwrot akcji! Jaruś z „Chłopaków do wzięcia” znowu samotny – oto powód!
  3. Rozłam w zespole disco polo! Poszło o wizje i poglądy. Co dalej z grupą i prawami autorskimi?! Mamy komentarz gwiazd!
  4. Carmelovi w nowym hicie: 'Ona Jest Jak Anioł'! Zobacz przedpremierę!
  5. To najśmieszniejsze występy disco polo w DiscoStar na Polo TV! Rozrywka, śmiech i niezapomniane emocje gwarantowane
  6. Stworzyli hit na każde wesele?! Znani twórcy Magik Band i Romeo podbijają internet nowością "Szalone wesele"
  7. Nieznane fakty zza kulis tego HITU disco polo wyszły na jaw! Nie uwierzysz, co przytrafiło się gwiazdom disco polo Defis, MiłyPan, Bogdan Borowski
  8. Niezapomniany wieczór w Piotrkowie! Skolim robi show, jakiego jeszcze nie było!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie