2023-05-05T18:27:00+02:00 Mega gorąca i ponętna premiera! Camasutra - Zrób mi dobrze tak "Zrób mi dobrze tak" - najnowsza produkcja zespołu Camasutra z ponętną Małgorzatą Główką w roli głównej. Połączenie muzyki latino, dance i disco polo, niepow https://disco-polo.info/uploads/news/mega-goraca-i-ponetna-premiera-camasutra---zrob-mi-dobrze-takjpg.jpg

Mega gorąca i ponętna premiera! Camasutra - Zrób mi dobrze tak

Autor: Adam Begier , 05 Maj 2023  18:27
Mega gorąca i ponętna premiera! Camasutra - Zrób mi dobrze tak
Źródło zdjęć: materiał prasowy

"Zrób mi dobrze tak" - najnowsza produkcja zespołu Camasutra z ponętną Małgorzatą Główką w roli głównej. Połączenie muzyki latino, dance i disco polo, niepowtarzalny styl i seksapil artystki oraz świetnie zrealizowany teledysk to mieszanka wybuchowaReklama

  Reklama

  Małgorzata Główka to jedna z najbardziej znanych i cenionych gwiazd polskiego disco polo. Jako liderka zespołu Camasutra od wielu lat podbija serca fanów swoją muzyką i niepowtarzalnym stylem. Jej przeboje, takie jak "Tego chcesz" czy "Porwij mnie", znajdują się na topie list przebojów, a fanów ma nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

  Główka nie tylko wyróżnia się swoją muzyką, ale również niesamowitym seksapilem i stylowym wizerunkiem. Na scenie zawsze prezentuje się perfekcyjnie, a jej stroje są doskonale dopasowane do muzyki, którą wykonuje. Nic dziwnego, że ma tak wielu fanów, którzy z uwagą śledzą każdy jej ruch.

  Camasutra z nową, zaskakującą produkcją pt. "Zrób mi dobrze tak"

  Dziś, po długim oczekiwaniu, zespół Camasutra wypuścił swoją najnowszą produkcję - "Zrób mi dobrze tak". To połączenie muzyki latino, dance i disco polo, które tworzy niepowtarzalny klimat i zaskakuje fanów. Wokal Główki, jak zawsze, robi ogromne wrażenie. Jej niepowtarzalny styl i głos pasują perfekcyjnie do nowej propozycji zespołu. Dodatkowo, teledysk do piosenki jest zrealizowany przez firmę Faster Media, co gwarantuje najwyższą jakość i odpowiednie dopasowanie do klimatu utworu.

  Reklama

  Ponętna Małgorzata Główka w roli głównej

  Teledysk do "Zrób mi dobrze tak" to prawdziwe arcydzieło. Małgorzata Główka prezentuje się w nim w bardzo seksownej i ponętnej roli. Jej stylizacja, charakterystyczne ruchy i niesamowity seksapil robią ogromne wrażenie. Nie ma wątpliwości, że klip ten będzie długo wspominany przez fanów Camasutry.

  Premiera, która wstrząśnie Polską sceną muzyczną?

  "Zrób mi dobrze tak" to utwór, który z pewnością przyciągnie uwagę fanów disco polo, ale również innych miłośników muzyki tanecznej. Połączenie różnych gatunków i niesamowity wokal Główki to mieszanka wybuchowa, która na pewno zrobi furorę na polskiej scenie muzycznej. Nie pozostaje nic innego, jak tylko posłuchać nowej produkcji Camasutry i przekonać się samemu, jak wiele w niej jest energii i pozytywnej emocji. Bez wątpienia "Zrób mi dobrze tak" to jedna z najbardziej oczekiwanych premier w ostatnim czasie.

  Reklama

  CAMASUTRA - Zrób mi dobrze tak

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Bartek Padyasek z Dbomb i jego ukochana Natalia Troczyńska na stoku w Madonna di Campiglio
  2. Premiera disco polo: Kayla - Odejdę!
  3. Nowość od zespołu Boys pt. "Zakręciłem Ciebie"! Nowa wersja na rok 2024
  4. Małgosia Główka w ognistej czerwieni! Zaskakująca metamorfoza gwiazdy disco polo
  5. "Ciao Amore" - Gorąca biesiadna nowość od Piotra Olszewskiego! To strzał w 10?!
  6. Tomek Olejnik wkracza do oktagonu FAME 20 w rytmach „Ferrari Italia" | VIDEO
  7. Zespół Atut zaskakuje nowym hitem 'Wszystkie noce' | PREMIERA
  8. Posłuchaj przedpremiery: Ela Kliś i nowość „Nie jestem już sama”

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie