2014-08-20T22:26:00+02:00 Mazurska gala „Disco pod żaglami” Po sukcesie ubiegłorocznej imprezy „Disco pod żaglami”, w Mrągowie ponownie zorganizowana została impreza w rytmach przebojów disco – zarówno polskich, jak i zagra https://disco-polo.info/uploads/news/2014/08/P1210859.jpg Disco-Polo.info

Mazurska gala „Disco pod żaglami”


Autor: Goliat, 20 Sierpień 2014  22:26
Źródło zdjęć:

Po sukcesie ubiegłorocznej imprezy „Disco pod żaglami”, w Mrągowie ponownie zorganizowana została impreza w rytmach przebojów disco – zarówno polskich, jak i zagranicznych. Tym samym mazurska miejscowość zaczyna kojarzyć się już nie tylko z ...

Mazurska gala „Disco pod żaglami”
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. DiscoBoys i Raider zaskakują fanów nowym coverem! „Wszystko jedno”
  2. Karol Zawrotniak zaskoczył wszystkich podczas koncertu! Zszedł do publiczności i rozkręcił wyjątkową akcję w tłumie
  3. Bayera - Romeo! Posłuchaj jako pierwszy! Zobacz przedpremierę!
Reklama

Po sukcesie ubiegłorocznej imprezy „Disco pod żaglami”, w Mrągowie ponownie zorganizowana została impreza w rytmach przebojów disco – zarówno polskich, jak i zagranicznych. Tym samym mazurska miejscowość zaczyna kojarzyć się już nie tylko z muzyką country, czy kabaretonami, ale i muzyką taneczną.
Tegoroczna impreza trwała dwa dni – 15 i 16 sierpnia.
Choć publiczność nie wypełniła po brzegi amfiteatru, to jednak kilkaset zgromadzonych osób bawiło się doskonale – tańcząc i śpiewając ulubione przeboje.

W piątek wystąpili m.in. Boys, Shazza, CamaSutra, Megustar, Marcin Siegieńczuk czy La Tija. Nie zabrakło też gwiazd światowej muzyki jak La Bouche („Be my lover”), Kaoma („Lambada”) i Afric Simone („Ramaya”).

 

 

Drugiego dnia nad Jeziorem Czos pojawili się After Party, D-Bomb, Fanatic, Magda Niewińska, Etna, Jorrgus. Publiczność usłyszała także takich zagranicznych wykonawców jak Mr. President („Coco jumbo”), w odmienionym składzie Mirami („Sexualna”), Mario Bichin („Macarena”) oraz w znakomitej formie Sabinę („Boys, boys, boys”).

 

 

Znakomite przeboje i doborowe towarzystwo artystów pozwoliły zapomnieć o przelotnie padającym deszczu i już chłodniejszych nocach. Organizatorzy zapowiadają, że impreza będzie kontynuowana również za rok. Koncerty zarejestrowała i wkrótce na swojej antenie pokaże Polo TV.

 

 

Fotorelację z imprezy zobaczyć możecie na naszym fan page’u: www.fb.com/discoipolo

Źródło Disco-Polo.info
Data publikacji: 20 Sierpień 2014  22:26

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. „Grom” od zespołu Dejw poruszył internautów – emocjonalna premiera disco polo z udziałem żony Dawida
  2. MAKA z poruszającym utworem „200 km/h”. Tyle wystarczy, by poczuć wszystko na nowo
  3. Sławomir i Kajra z nowym projektem „Syrenka”. Premiera dokładnie w rocznicę Powstania Warszawskiego
  4. Laura – „Spotkaliśmy się”. Nowy utwór artystki z mocnym przesłaniem dla kobiet
  5. Zespół Mejk z letnią nowością „Zabujana”. Zobacz przedpremierę!
  6. Festiwal Weselnych Przebojów 2025 w Polsacie
  7. Maluba z nowością „Havana”!
  8. Mejk z letnim hitem! „Zabujana” to taneczna opowieść o miłości
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły