2023-08-27T07:30:00+02:00 Marlena Muranowicz: Żona Marcina Mroczka występowała w teledyskach Disco Polo Marlena Muranowicz: Żona Marcina Mroczka z tajemniczą przeszłością w teledyskach disco polo. Kariera, rodzina i ochrona prywatności. https://disco-polo.info/uploads/news/marlena-muranowicz-zona-marcina-mroczka-wystepowala-w-teledyskach-disco-polojpg.jpg Disco-Polo.info

Marlena Muranowicz: Żona Marcina Mroczka występowała w teledyskach Disco Polo


Marlena Muranowicz: Żona Marcina Mroczka z tajemniczą przeszłością w teledyskach disco polo. Kariera, rodzina i ochrona prywatności.

Autor: Adam Begier, 27 Sierpień 2023  07:30
Źródło zdjęć: instagram.com/marlmurano
Marlena Muranowicz: Żona Marcina Mroczka występowała w teledyskach Disco Polo
Wybrane dla Ciebie:
 1. To nowy hit disco polo?! "Hej Panienko" - gorący przebój od Kacpra Pluty! Posłuchaj przedpremierę!
 2. "Czemu tak jest" – nowy utwór od Malutkiej już wkrótce! Posłuchaj przedpremiery!
 3. Mega premiera: Vivat - Kiedy czuję 2024! Cała Polska pamięta ten hicior!

  Świat disco polo niejednokrotnie budzi emocje i przyciąga uwagę. To gatunek muzyczny, który w Polsce ma wielu oddanych fanów. Jednak za kulisami tych melodyjnych utworów skrywają się ciekawe postaci. Jedną z nich jest Marlena Muranowicz, żona znanego aktora Marcina Mroczka. Oprócz swojej roli w życiu prywatnym Mroczka, Marlena ma na swoim koncie także zaskakującą przeszłość związana z muzyką disco polo.

  Taniec, Miłość i Rodzina - Marlena Muranowicz

  Historia Marleny Muranowicz i Marcina Mroczka rozpoczęła się w 2008 roku. Już od pierwszych chwil ich spotkania iskrzyło między nimi. To taniec zbliżył ich do siebie, a wspólne imprezy umacniały ich relację. Marcin Mroczek podzielił się wspomnieniem z jednej z takich chwil na Instagramie, wspominając, jak tańczyli do białego rana, czasami tylko przerywani przez utwory Michaela Jacksona. Później nadszedł czas na ślub - w 2013 roku para powiedziała sobie sakramentalne "tak". Ich miłość skonkretyzowała się także w postaci dwóch synów: Ignacego, który przyszedł na świat w 2016 roku, oraz Kacpra, urodzonego kilkanaście miesięcy później.

  Kariery i Zainteresowania Marleny Muranowicz

  Marlena Muranowicz to nie tylko żona popularnego aktora, ale także osoba o ciekawej ścieżce zawodowej. Ukończyła dziennikarstwo i europeistykę na Uniwersytecie Warszawskim, co stanowi solidne podstawy dla jej dalszych działań. Przez wiele lat związana była z modelingiem, co pozwoliło jej zaznać smaku show-biznesu. Ale to nie koniec - Marlena pojawiła się także w teledyskach disco polo, w tym znanym utworze "Otwórz serce twe" grupy Fanatic. Nawet serial "Szpilki na Giewoncie" dał jej szansę zagrania epizodycznej roli.

  Żona Aktora i Jej Prywatność

  Obecnie Marlena Muranowicz pełni rolę agentki i menadżerki dla Marcina Mroczka. Nie jest to jednak jedyny obszar jej działalności. Jest założycielką agencji skupiającej modelki i hostessy, co świadczy o jej przedsiębiorczości i determinacji.

  Jednak to, co wyróżnia Marlenę, to jej dbałość o prywatność. Niechętnie wychodzi na światło dzienne i unika mediów. To stanowisko zdaje się być uszanowane przez jej męża, który podkreślił, że dla nich to najlepsze rozwiązanie. W rozmowie z portalem Jastrząb Post Marcin Mroczek podkreślił, że szanuje jej potrzebę anonimowości. To rzeczywiście rzadko spotykane w dzisiejszym świecie show-biznesu podejście, które buduje jeszcze większą tajemniczość wokół postaci Marleny Muranowicz.


  Fanatic - Otwórz serce swe

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Zenon Martyniuk nagra duet ze swoim synem Danielem Martyniukiem?! "coś razem nagramy" Co na to fani?!
  2. Wow! Karol Zawrotniak Defis pokazał swojego brata Cezarego! Jest podobny do znanego gwiazdora disco polo?!
  3. "Diamentowa" Roksany Łasochy bije rekordy popularności! Skynova ma hicior, który zdeklasuje inne utwory disco polo?
  4. Dawid Narożny spragniony królowej?! Zorganizował zaskakujący casting - wypowiedzi kandydatek szokują!
  5. Majówka w Pile 2024 – Zobacz Power Play na żywo!
  6. Dni Twardogóry 2024 - Gwiazdy Disco Polo na Scenie w Serca Polski!
  7. Nie miał sobie równych?! Archiwalne VIDEO z castingu zdradza wszystko! Tak Karol Zawrotniak Defis zdobył sławę!
  8. Skolim i Cleo w duecie! Nagrali KLIP do nowości "Dziewczyno Piękna" Utwór stanie się HITEM roku 2024! | VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie