Reklama
Polecamy


Reklama

Marioo szykuje coś specjalnego! Już niedługo gorąca premiera!

2018-04-13T15:15:00+02:00 Marioo szykuje coś specjalnego! Już niedługo gorąca premiera! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/04/marioo-szykuje-cos-specjalnego-juz-niedlugo-goraca-premiera-1523562480.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Zapowiedź

„To Będzie Rewelacyjny Hit” – tak oficjalny trailer nowego klipu skomentował jeden z słuchaczy. Ma rację?

Reklama

„Jak wariat” – ten tytuł nosić będzie najnowsza produkcja znanego w świecie disco wokalisty, Marioo. Twórca hitów „Kochaj mnie tak”, „Kocham i pragnę” czy „Takie ciało to raj” pracuje nad swoim nowym utworem i jak można było zauważyć w mediach społecznościowych – nie próżnuje! Ostatnie kilka dni spędził intensywnie działając nad nowym klipem. Trailer zapowiada bardzo ciekawą propozycję – skoczna, charakterystyczna aranżacja, piękne kobiety i interesujący scenariusz. Po Marioo, jak zawsze, możemy spodziewać się czegoś z ostrym uderzeniem – jego styl jest z pewnością nie do podrobienia.

Jak myślicie, czy najnowsza propozycja Marioo może okazać się hitem? Sprawdźcie poniższy trailer i oceńcie, czy po premierze utwór będzie miał na to szanse. Jeśli tak, to jakie? Czekamy na wasze komentarze.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zakochana Magda Narożna w objęciach ukochanego! Wokalistka disco polo nie kryje się z miłością!
  2. Uwielbiana formacja Extazy z gorącą premierą! Ten przebój porwie całą Polskę?!
  3. Popularna wokalistka disco polo niesie pomoc w zaskakujący sposób!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.