2021-10-19T13:00:00+02:00 Wyjątkowa premiera duetu gwiazd disco polo Marioo i Pawła Kucharskiego Top One jest już dostępna w sieci! Fani disco polo zachwyceni premierą „Niesamowite zestawienie dwóch świetnych głosów. Znakomity utwór” https://disco-polo.info/uploads/news/niesamowite-zestawienie-dwoch-swietnych-glosow-takiego-duetu-nie-spodziewal-sie-nikt-przed-nami-ujmujaca-premiera-od-marioo-i-pawla-kucharskiego-top-onepng.png Disco-Polo.info

Wyjątkowa premiera duetu gwiazd disco polo Marioo i Pawła Kucharskiego Top One jest już dostępna w sieci! Fani pod wrażeniem utworu!


Fani disco polo zachwyceni premierą „Niesamowite zestawienie dwóch świetnych głosów. Znakomity utwór”

Autor: Goliat, 19 Październik 2021  13:00
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Wyjątkowa premiera duetu gwiazd disco polo Marioo i Pawła Kucharskiego Top One jest już dostępna w sieci! Fani pod wrażeniem utworu!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Wielki HIT ikon disco polo Classic pt. "Hej czy Ty wiesz"w nowej odsłonie! Polacy pokochają tą wersję?!
 2. Dżasta w gorącej premierze pt. "Pamiętam" podbija rynek disco polo?! Ta nowość trafi na szczyt?!
 3. Skolim zakorkował miasto?! Setki fanów, ulice nieprzejezdne! Co tam się działo! Tłumy na koncercie w Miastkowie
Reklama

  Ten duet to prawdziwa mieszanka wybuchowa, dwóch topowych gwiazdorów w jednym romantycznym, lirycznym i zmysłowym utworze, aż łezka się w oku kręci.

  Zobacz również: Disco Ostróda 2024 już dziś 19 lipca! Kto wystąpi? BIlety!

  W sieci pojawiła się premiera rytmicznego i uczuciowego utworu, który od razu zachęca do przytulania. Autorami dzieła jest dwóch bardzo znanych i lubianych artystów w muzyce disco polo. Mariusz Jasionowicz, przebojowy i charyzmatyczny twórca muzyki i tekstów nie tylko dla siebie, ale i również dla innych zespołów z branży, działający pod pseudonimem Marioo, a także znany wszystkim ze swojego charakterystycznego i pięknie brzmiącego głosu, Paweł Kucharski, lider jednego z najpopularniejszych formacji lat 90. Top One.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Jeśli takie połączenie to sukces musi być gwarantowany. Panowie mają doświadczenie w tworzeniu prawdziwych hitów, które zapisują się na stałe w muzyce disco polo. Chyba nie ma osoby, która nie zna „Białego misia”, „Ciao Italia”, czy „Santa Maria” w wykonaniu Pawła Kucharskiego, a także utworów „Ona ma foch”, „Takie ciało to raj”, czy „Kocham i pragnę” zaśpiewanych przez Mariusza Jasionowskiego. Przed nami goraca premiera utworu: „Tęsknie do twoich ust”, który dwaj muzycy wyprodukowali wspólnie.

  Kompozycja jest zmieszaniem dwóch stylów, czyli Marioo i Top One, co więcej działanie przyniosło bardzo pozytywny efekt.

  Mamy do czynienia z ckliwą, subtelną piosenką, która chwyta za serce a refren natychmiast wkrada się do głowy. Artyści osiągnęli cel, Tęsknie do twoich ust”, błyskawicznie oczarowało słuchaczy disco polo.

  Pod premierą teledysku pojawiło się mnóstwo komentarzy wyrażających uznanie dla duetu: Piękna piosenka miło słuchać razem Panów „, „Jak mogłobyć inaczej, świetny kawałek wpadający w ucho”, „Niesamowite zestawienie dwóch świetnych głosów. Znakomity utwór”, a sam Mariusz Jasionowski pod klipem napisał

   „Mam nadzieje że ten utworek wpadnie do waszych serduch i zostanie w nich na długo, bo przecież nikomu z nas tęsknota nie jest obca i czasem wystarczy zadedykować ukochanej osobie utwór który powie wszystko co czujecie!”

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Jesteśmy przekonani, że utwór zyska miliony odsłon w sieci, a sięgać będą po niego nie tylko zakochani, chcący ugasić uczucie tęsknoty za swoją drugą połową, ale również pary z długim stażem, które wykorzystają piosenkę w momencie, kiedy słowa okażą się zbędne.

  Gratulujemy tak fantastycznej produkcji!

  Reklama

  MARIOO & PAWEŁ KUCHARSKI (Top One) - TĘSKNIĘ DO TWOICH UST

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

  Cristo Dance - Miłość

  Wojciech Kaczmarek

  LAURA - Nasz czas

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Mamy zdjęcia! Kamil Kossakowski szokuje nowym wizerunkiem! Zobacz, jak zmienił się lider DiscoBoys!
  2. Marta Konopla - Nowa Królowa Disco Polo? Jej Filmik Podbija Internet!
  3. Disco Ostróda 2024 już dziś 19 lipca! Kto wystąpi? BIlety!
  4. Co za widowisko! Gwiazdy disco polo Mejk w Pełczycach: Niezapomniany Koncert i Tłumy Fanów!
  5. Ręka w gipsie?! Dawid Narożny zaliczył wpadkę na instagramie! Fani "szybkiego powrotu do zdrowia" VIDEO
  6. Szlagierowy Zawrót Głowy – Muzyczny Fenomen Dwóch Pokoleń! Bilety wyprzedają się błyskawicznie!
  7. Nowy hit Valdiego: "Sopot" - Idealny Wakacyjny Utwór na Lato
  8. Nowy Hit na Lato: Eros z Piosenką "Miss tej sali"!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie