Reklama
Polecamy


Reklama

Marioo - Jak Wariat | VIDEO | Premiera

2018-04-27T09:36:00+02:00 Marioo - Jak Wariat | VIDEO | Premiera https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/04/marioo-jak-wariat-video-premiera-1524780984.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Artysta jak zwykle zadbał o szczegóły i ciekawą, nietuzinkową fabułę

Reklama

"Bo ja w tobie kocham sie jak wariat Zabierz mnie na komisariat" - śpiewa w swojej premierowej produkcji Marioo. Artysta postanowił nagrać klip do singla pt. "Jak wariat. Zaangażował w swój projekt mnóstwo osób i poświęcił mu wiele czasu co zaowocowało interesującym efektem finalnym.

"Chciałbym podziękować wszystkim którzy przyczynili się do powstania teledysku t.j. mojej żony Sylwi za wsparcie i głowe na karku czuwając nad całym planem, Grzegorz Hummel za udział i wsparcie techniczne i logistyczne, Magdalena Hrycaj, Piotr Chrobot, Asia Gordziejewska, Daria Korczyńska, Marlenka Kornelia Norek, Krzysiek Stasiak, Krystian Krzysztof Dudek, Michal Borek, Dawid Siudak, Darka Jurczyka, Jakub Szewczyk za pozytywne wibracje, fantastycznie odegrane role i pomoc, Patrycja Katarzyna Maściuk i PIOTR CHROBOT PHOTOGRAPHY za wsparcie i fantastyczne zdjęcia, Maciej Chrabąszcz za udostępnienie swojej Lady (gitara , Paulina Kamińska za makeup, salonowi fryzjerskiemu Daria za stylizacje włosów, Grupy Ratownictwa Medycznego OFFROAD RESCUE TEAM oraz Judyty Moskały za użyczenie ambulansu.

Mam nadzieje że nikogo nie pomineliśmy 

Jednak szczególne podziekowania idą do WAS Kochani!!! Za to że jesteście z nami, wspieracie nas, zawsze macie dla nas kilka dobry słów i za to że jesteście naszą największą motywacją do dalszej pracy!!" - napisał artysta w oświadczeniu wydanym na swoim profilu

Jak zobaczycie poniżej, udostępnione wcześniej zapowiedzi były jedynie małym zalążkiem tego, co przygotował Marioo. Artysta jak zwykle zadbał o szczegóły i ciekawą, nietuzinkową fabułę. Białe kaftany, interwencja policji oraz pomoc medyczna receptą na sukces? 

Pierwsze komentarze są obiecujące. Zobaczcie jak prezentuje się całość 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Plejada gwiazd disco polo na imprezie TVP2 w Gorzowie Wielkopolskim! To będzie prawdziwe show!
  2. Pilne! Ktoś podszywa się pod uwielbianą wokalistkę disco polo! Gwiazda grupy Top Girls prosi fanów o pomoc!
  3. Daj to Głośniej w nowej odsłonie! Internauci pod wrażeniem produkcji disco polo!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.