Reklama


Reklama

Marcin Siegieńczuk - Kiedyś to było! Gorąca premiera disco polo dostępna!

2019-04-05T19:15:00+02:00 Marcin Siegieńczuk - Kiedyś to było! Gorąca premiera disco polo dostępna! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/04/marcin-siegienczuk-kiedys-to-bylo-goraca-premiera-disco-polo-dostepna-1554478732.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Jak Wam się podoba nowość?!

Reklama

Marcin Siegieńczuk to niewątpliwe jeden z wokalistów disco polo, którzy na swoim koncie ma wielkie przeboje. W ostatnim czasie Marcin był troszkę mniej aktywny, ale dziś prezentuje swoje najnowsze dzieło. Jest to teledysk do premierowej piosenki pt. "Kiedyś to było".

Zobacz również: Wielki przebój Zenka Martyniuka Akcent trafił właśnie do sieci w nowej odsłonie!

Uwielbiany wokalista disco polo w połowie lutego wyjechał do Lizbony, aby nakręcić teledysk do premierowej piosenki pt. "Kiedyś to było". Jak to zwykle bywa w przypadku Marcina piosenka jest z pewnym przekazem. 

Teledysk zrealizowany z wielkim rozmachem z pięknymi ujęciami, z piękną modelką, którą była żona Marcina Siegieńczuka - Dominika. Sam utwór to klasyczne disco polo w wykonaniu popularnego "Topli" z domieszką delikatnej nowoczesności.

Zobaczcie już teraz jak wygląda najnowsza propozycja od Marcina Siegieńczuka pt. "Kiedyś to było".

Zobacz również: Gwiazdor disco polo odebrał wyjątkową nagrodę! Przyjechała z USA!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Hit legendy disco polo - Zenona Martyniuk w unikalnej odsłonie! Ciarki zagwarantowane!
  2. Wielki przebój Zenka Martyniuka Akcent trafił właśnie do sieci w nowej odsłonie!
  3. Wokalistka disco polo pokazała córkę! Wyglądają jak siostry a nie jak matka z córką!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.