Reklama
Polecamy


Reklama

Marcin Miller zostanie nauczycielem?! Porzuci disco polo?!

2019-07-02T17:58:00+02:00 Marcin Miller zostanie nauczycielem?! Porzuci disco polo?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/marcin-miller-zostanie-nauczycielem-porzuci-disco-polo-1562003678.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Nasza Klasa TV4
Reklama


Ogólna

Wokalista zespołu Boys postanowił zacząć dzielić się swoim doświadczeniem zawodowym z najmłodszymi w szkole.

Reklama

Marcin Miller w świecie disco polo jest jednym z bardziej aktywnych artystów. Wokalista jest znany ze swojej zaradności w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Zobacz również: Nowy, wyjątkowy utwór od zespołu Top Girls. Wszyscy fani disco polo czekali na taką propozycję!

Twórca ponadczasowego hitu „Szalona” z lat 90-tych w ostatnim czasie był gościem jednego z nowych programów telewizyjnych - Nasza Klasa. Emisja została zaplanowana na jesień na kanale TV4. Marcin Miller z grupy Boys miał okazje i możliwość poznania pytań, które nurtują jego najmłodszych fanów.

Dzieci miały niepowtarzalną szanse, aby zadać znanemu i uwielbianemu wokaliście disco polo pytania, które raczej rzadko zadają starzy dziennikarze.

Być może wynika to z tego, iż wyobraźnia dziecka tak naprawdę nie zna granic. Taka luźna forma rozmowy może pokazać pociechom, jak i gościom programu, czy są w stanie znaleźć ze sobą wspólny język i jednocześnie pokazać najmłodszym, że artysta jest takim samym człowiekiem, jak każda inna osoba.

Zobacz również: Nowy, wyjątkowy utwór od zespołu Top Girls. Wszyscy fani disco polo czekali na taką propozycję!

Swoją drogą wyobrażacie sobie Marcina Millera w zawodzie coacha?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo zauroczył fanów zdjęciem z córką! Są podobni jak dwie krople wody!
  2. Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!
  3. Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.