Reklama


Reklama

Marcin Miller zostanie nauczycielem?! Porzuci disco polo?!

2019-07-02T17:58:00+02:00 Marcin Miller zostanie nauczycielem?! Porzuci disco polo?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/marcin-miller-zostanie-nauczycielem-porzuci-disco-polo-1562003678.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Nasza Klasa TV4
Reklama


Ogólna

Wokalista zespołu Boys postanowił zacząć dzielić się swoim doświadczeniem zawodowym z najmłodszymi w szkole.

Reklama

Marcin Miller w świecie disco polo jest jednym z bardziej aktywnych artystów. Wokalista jest znany ze swojej zaradności w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo rozwalają system?! Mamy komentarz fana! Jego słowa nie pozostawiają złudzeń!

Twórca ponadczasowego hitu „Szalona” z lat 90-tych w ostatnim czasie był gościem jednego z nowych programów telewizyjnych - Nasza Klasa. Emisja została zaplanowana na jesień na kanale TV4. Marcin Miller z grupy Boys miał okazje i możliwość poznania pytań, które nurtują jego najmłodszych fanów.

Dzieci miały niepowtarzalną szanse, aby zadać znanemu i uwielbianemu wokaliście disco polo pytania, które raczej rzadko zadają starzy dziennikarze.

Być może wynika to z tego, iż wyobraźnia dziecka tak naprawdę nie zna granic. Taka luźna forma rozmowy może pokazać pociechom, jak i gościom programu, czy są w stanie znaleźć ze sobą wspólny język i jednocześnie pokazać najmłodszym, że artysta jest takim samym człowiekiem, jak każda inna osoba.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo rozwalają system?! Mamy komentarz fana! Jego słowa nie pozostawiają złudzeń!

Swoją drogą wyobrażacie sobie Marcina Millera w zawodzie coacha?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artysta disco polo zdradził, czego nauczyła go jego wspaniała babcia!
  2. Artyści zaskakują fanów! Czy miłosna historia disco polo podbije rynek muzyczny?!
  3. Piękne oczy znowu podbiją rynek muzyki disco polo?


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.