2023-08-11T16:32:00+02:00 Marcin Miller, Zenon Martyniuk, Robert Klatt, Paweł Jasionowski, Olga Łasak i Michał Misiek Koterski razem Zobacz kulisy Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie! Marcin Miller, Zenon Martyniuk, Robert Klatt i inni gwiazdorzy na wspólnej scenie. Muzyczna magia i energia na wyższych https://disco-polo.info/uploads/news/marcin-miller-zenon-martyniuk-rober-klatt-pawel-jasionowski-olga-lasak-i-michal-misiek-koterski-razem-na-scenie-zobaczcie-co-zaspiewali-razemjpg.jpg Disco-Polo.info

Marcin Miller, Zenon Martyniuk, Robert Klatt, Paweł Jasionowski, Olga Łasak i Michał Misiek Koterski razem na scenie! Zobaczcie co zaśpiewali razem!


Zobacz kulisy Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie! Marcin Miller, Zenon Martyniuk, Robert Klatt i inni gwiazdorzy na wspólnej scenie. Muzyczna magia i energia na wyższych obrotach!

Autor: Adam Begier, 11 Sierpień 2023  16:32
Źródło zdjęć: facebook.com/telewizja.polotv
Marcin Miller, Zenon Martyniuk, Robert Klatt, Paweł Jasionowski, Olga Łasak i Michał Misiek Koterski razem na scenie! Zobaczcie co zaśpiewali razem!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Polsat Hit Festiwal 2024: Kto Wystąpi i Gdzie Oglądać? Dziś na scenie SKOLIM!
 2. Ostróda ponownie stolicą disco polo! Kup bilety na Festiwal Disco Ostróda 2024 stacjonarnie oraz przez internet!
 3. Lares wejdzie na szczyt?! Niespodzianka dla fanów lat '90! Gwiazdy disco polo zaskakują premierą "Odeszłaś tak zwyczajnie"!
Reklama

  Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie rozpoczyna się dzisiaj, a już teraz wszyscy jesteśmy w stanie poczuć dawkę niezwykłej energii, jaka towarzyszy temu wyjątkowemu wydarzeniu. Gwiazdy sceny muzycznej: Marcin Miller z Boys, Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Robert Klatt reprezentujący Classic, Paweł Jasionowski z Masters, Olga Łasak oraz Michał "Misiek" Koterski, zbierają się razem na jednej scenie, by stworzyć prawdziwą muzyczną ucztę dla swoich fanów. 

  Wszystko zaczyna się od prób. To tutaj artyści składają się w spójny zespół, harmonizując ze sobą w celu stworzenia niezapomnianego show. Przygotowania do Festiwalu Weselnych Przebojów są intensywne, a zaangażowanie każdego artysty jest wręcz namacalne. Marcin Miller, niezmiennie charyzmatyczny, Zenon Martyniuk, emanujący energią, Robert Klatt, niosący klasykę, Paweł Jasionowski, przynoszący muzyczną dojrzałość, Olga Łasak, wprowadzająca kobiecy akcent, oraz niezastąpiony Michał "Misiek" Koterski – razem tworzą harmonię, która obiecuje muzyczną magię.

  "Rudy się żeni" na nowo!

  W sieci pojawiło się niezwykłe nagranie – Marcin Miller, Zenon Martyniuk, Robert Klatt, Paweł Jasionowski, Olga Łasak oraz Michał "Misiek" Koterski zaśpiewali z uśmiechem na ustach zmienioną wersję ikonicznej piosenki "Rudy się żeni". To nie tylko pokaz umiejętności wokalnych, ale także dowód na to, że muzyczne granice można przekraczać w imię zabawy i kreatywności. Przygotowując coś specjalnego dla swoich fanów, artyści udowodnili, że muzyka potrafi łączyć pokolenia i style.

  Wystrzałowa Impreza Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie 2023

  Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie obiecuje niezapomnianą noc pełną tańca, śpiewu i radości. Wszystko to za sprawą pasji i oddania artystów, którzy nie tylko starannie przygotowują się do swoich występów, ale także żyją nimi na każdym kroku. Dla fanów będzie to szansa, by doświadczyć magii ich ulubionych przebojów na żywo, w otoczeniu równie oddanych i podekscytowanych fanów.

  Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie to wyjątkowe wydarzenie, które skupia w sobie talent, energię i pasję artystów estrady. Marcin Miller, Zenon Martyniuk, Robert Klatt, Paweł Jasionowski, Olga Łasak oraz Michał "Misiek" Koterski to nazwiska, które łączą pokolenia i style muzyczne, przynosząc publiczności niezapomniane emocje. Wspólne próby, tworzenie nowych aranżacji i pokonywanie muzycznych wyzwań to elementy, które sprawiają, że to wydarzenie jest nie tylko koncertem, ale prawdziwym spektaklem. Ich zaangażowanie i entuzjazm są gwarancją niezapomnianej nocy dla wszystkich obecnych.

  Tak więc, jeśli jesteście gotowi na muzyczne emocje, taneczne rytmy i wyjątkowe połączenie gwiazd sceny, Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie jest miejscem, gdzie warto być. To więcej niż tylko koncert – to prawdziwa uczta dla zmysłów i muzyczne doświadczenie, które na długo pozostanie w pamięci. Start imprezy równo o godzinie 20:00

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Cesarz disco polo Sławomir Świerzyński śpiewa hit Skolima pt. „Temperatura”! Wideo podbija Internet!
  2. Niesamowity prezent dla Skolima od fanki – Kwota robi wrażenie!
  3. Justyna Lubas zachwyca na żywo z utworem "Maleńka" – Posłuchaj!
  4. Największe Gwiazdy Disco Polo na Disco Fun Festival!
  5. Andre z nowością: "Nasza Kaszubeczka" - Prawdziwe dobre Disco Polo na Lato
  6. Zespół Classic zaskakuje nowym utworem "To dla Was"! Zobacz niesamowity teledysk pełen emocji!
  7. Burza w sieci?! "Dbomb odświeżył swój wielki HIT "Zielony Kapelusz" Erotyczne sceny w tle Fani "to totalny sztos"
  8. Premiera Defisa "Tylko dla Takiej" trafiła do sieci w nowej wersji! Fani komentują! Jak wyszło?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie