Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-01-08T07:30:00+01:00 Marcin Miller zagra koncert w Afryce? Gwiazdor disco polo pod wrażeniem! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/zaskakujaca-wiadomosc-do-marcina-millera-z-republiki-poludniowej-afryki-1578438333.jpg
Reklama

Marcin Miller zagra koncert w Afryce? Gwiazdor disco polo pod wrażeniem!

Redakcja , 08 Styczeń 2020  07:30
Marcin Miller zagra koncert w Afryce? Gwiazdor disco polo pod wrażeniem!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

W tym momencie bez wątpienia niejeden wokalista może pozazdrościć Marcinowi Millerowi. Czy to oznacza, że gwiazdy disco polo będą koncertować w Afryce

Reklama

To już potwierdzone, że artyści disco polo mają fanów z całego świata. Muzyka taneczna jest obecnie jedną z bardziej popularnych i pożądanych na tle innych nurtów muzycznych.

Zobacz również: Dawid Narożny w wyjątkowym duecie z córką! Wykonali największe hity Pięknych i Młodych!

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że nie tylko Polacy kochają dobrą muzykę rozrywkową, jaką jest disco polo. Wokalista Marcin Miller na swoim profilu Instagramowym zamieścił fotkę z wiadomości prywatnej, jaką otrzymał od jednego z fanów. 

Teoretycznie nie ma w tym nic nadzwyczajnego, w końcu artyści otrzymują dziennie setki takich wiadomości. Natomiast w praktyce nie często zdarzają się one od fanów z Afryki! Marcin Miller był pod wrażeniem!

To właśnie z tamtych strony uwielbiany wokalista muzyki tanecznej otrzymał wiadomość. Marcin Miller nie krył zdumienia i zaskoczenia, napisał: - Wow...mamy fanów również w Republice Południowej Afryki 

W tym momencie bez wątpienia niejeden wokalista może pozazdrościć artyście, Marcinowi Millerowi z grupy Boys takich fanów. Czy to oznacza, że w niedalekiej przeszłości gwiazdy disco będą regularnie grały koncerty również w Afryce? Byłoby to przełomowe wydarzenie, zarówno dla lidera zespołu Boys jak również pozostałych artystów grających muzykę taneczną. 

Zobacz również: Niespotykany widok! Takiej radości w oczach Artysty disco polo jeszcze nie widzieliście!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gorące zdjęcia gwiazdy teledysków disco polo zachwycają?! To jedna z najpiękniejszych kobiet w tej branży?
  2. To już potwierdzone! Gwiazdor disco polo zostanie ojcem! Jego żona potwierdziła ciąże!
  3. Takiego połączenia w świecie disco polo jeszcze nie było! Przygotujcie się na istną eksplozję!
  4. Wokalistka disco polo przeżywała dramat?! Nie jadła, nie spała - teraz jest silniejsza niż kiedykolwiek!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej