2023-10-14T08:30:00+02:00 Marcin Miller z Boys schudł 7kg! Zobaczcie zdjęcia jak się zmienił! Marcin Miller z Boys przeszedł spektakularną metamorfozę dzięki treningom w Studio EMS Ełk. Poznaj sekrety jego sukcesu i zobacz efekty https://disco-polo.info/uploads/news/marcin-miller-z-boys-schudl-7kg-zobaczcie-zdjecia-jak-sie-zmieniljpg.jpg Disco-Polo.info

Marcin Miller z Boys schudł 7kg! Zobaczcie zdjęcia jak się zmienił!


Marcin Miller z Boys przeszedł spektakularną metamorfozę dzięki treningom w Studio EMS Ełk. Poznaj sekrety jego sukcesu i zobacz efekty

Autor: Adam Begier, 14 Październik 2023  08:30
Źródło zdjęć: facebook.com/HalfTimeEMS
Marcin Miller z Boys schudł 7kg! Zobaczcie zdjęcia jak się zmienił!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Wow! Karol Zawrotniak Defis pokazał swojego brata Cezarego! Jest podobny do znanego gwiazdora disco polo?!
 2. Lares przełamuje granice! Jego nowy cover 'Granica 2024' już dostępny – sprawdź teraz!
 3. Przesiada się na motocykl?! Nowy rozdział w karierze gwiazdy disco polo Iness!

Lider jednego z najpopularniejszych zespołów disco polo w Polsce, Marcin Miller z Boys, postanowił wziąć się za siebie i wprowadzić poważne zmiany w swoim życiu. Efektem jest imponująca utrata 7 kg, zauważalna poprawa sylwetki oraz wzrost siły i wytrzymałości. Jak dokładnie wyglądała jego droga do sukcesu?

Pierwszym i najważniejszym krokiem w dążeniu do wymarzonej sylwetki była decyzja o podjęciu regularnych treningów. Marcin postanowił skorzystać z oferty "Half Time Studio Treningu EMS Ełk", które zdobywa coraz większą popularność dzięki skutecznym metodą treningu EMS. Efekty? Aż 7 kg mniej, redukcja obwodu bioder o 6 cm, talii o 8 cm i aż 11% mniej tkanki tłuszczowej!

Jednak nie wszystko poszło tak gładko. W trakcie pomiarów okazało się, że Marcin ma problemy z trawieniem, co objawiało się wzdętym i twardym brzuchem. Specjaliści z "Half Time Studio" nie zostawili go z tym problemem samemu, ale zalecili szereg badań i konsultację lekarską. Diagnoza była jednoznaczna - helicobacter pylori. Na szczęście dzięki odpowiedniemu leczeniu udało się pozbyć problemu, a równocześnie Marcin mógł kontynuować swoje treningi, skupiając się na zwiększeniu siły, wytrzymałości oraz poprawie stabilizacji stawu skokowego.

Należy pamiętać, że każda metamorfoza, zwłaszcza tak spektakularna jak ta Marcina, wymaga ogromnej determinacji, pracy i poświęcenia. Lider Boys musiał mierzyć się z trudami trasy koncertowej, nagraniami oraz licznymi zobowiązaniami zawodowymi. Mimo to nie przestawał trenować, co jest dowodem na to, że z odpowiednim nastawieniem można osiągnąć naprawdę wiele.

Marcin Miller, znanym do tej pory głównie z energetycznych występów i niezapomnianych przebojów, teraz może również stać się inspiracją dla wielu osób, które chcą wziąć się za siebie i wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu. Gratulujemy determinacji i życzymy kolejnych sukcesów zarówno na scenie, jak i poza nią!

Jeśli jesteście ciekawi, jak dokładnie prezentuje się nowa sylwetka lidera Boys, zapraszamy do oglądania zdjęć Marcina Millera, które zostały opublikowane na oficjalnym profilu "Half Time Studio Treningu EMS Ełk" na Facebooku. Niezaprzeczalnie metamorfoza jest godna podziwu!

Galeria zdjęć:
Plik Boys---zmiana-1.jpg
Plik Boys---zmiana-2.jpg

BOYS - DŹWIĘKI STRUN (ORIGINAL AUDIO VERSION)

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Gorąca premiera Dominiki Czerwińskiej: "To nie Góry" – debiut prosto z serca gór
 2. Nowość: Marcin Miller z Boys w hicie "Hej sokoły"! Ten znają pokolenia! Jak brzmi w wersji Eurodance?!
 3. Premiera disco polo: Jacek Gwiazda pt. "Zatrzymać czas"!
 4. Wokalista disco polo przewraca świat tej muzyki do góry nogami?! Zobaczcie, co przygotował!
 5. Dawid Narożny spragniony królowej?! Zorganizował zaskakujący casting - wypowiedzi kandydatek szokują!
 6. Wielki powrót klasyka disco polo?! 'O Tobie Kochana' w nowej odsłonie! Fani to pokochają?
 7. Nowe Zakrętki Butelkowe – Odkryj Genialny Trik, o którym Producent Nie Powiedział
 8. Kajra w ognistej sukni zawładnęła Instagramem! Tak żona Sławomira błyszczy w mediach! Jest najlepsza?!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie