Cover znanego utworu zespołu Boys zaskoczył cały świat muzyki tanecznej! Marcinowi Millerowi towarzyszyli młodzi Artyści, którzy mają przed sobą świetlaną przyszłość na estradzie. To wyjątkowe wykonanie z pewnością otworzy im szerzej drogę do kariery!
Marcin Miller to lider zespołu Boys i legenda muzyki tanecznej. Artysta kojarzy się wszystkim fanom z najlepszymi kawałkami, bez których nikt dziś nie wyobraża sobie imprez. Gwiazdor znany jest z tego, że chętnie wpiera młode talenty.
Wraz z młodziutkimi Artystami stworzył ostatnio niesamowity cover, który przejdzie do historii muzyki disco polo! Utwór „Wciąż pamiętam” pochodzi z repertuaru formacji Boys, lecz poza Marcinem wykonują go także uczniowie Klasy Estradowej Liceum w Michałowie. Ta produkcja to prawdziwa bomba!
Cover wyszedł naprawdę świetnie! Słuchając go mamy okazję poznać nowe wokale młodziutkich Artystów, które świat disco polo pokocha! Występ z legendą muzyki tanecznej to niesamowite doświadczenie, które z pewnością otworzy uczniom Klasy Estradowej szerzej drzwi do kariery.
Cover zrealizowany jest na najwyższym poziomie i wygląda bardzo profesjonalnie. Fani są zachwyceni produkcją i czują ogromny niedosyt! Miejmy nadzieję, że wkrótce powstaną kolejne!
Słuchaliście coveru grupy Boys i uczniów Klasy Estradowej Szkoły w Michałowie?