Reklama


Reklama

Marcin Miller stawia czoła pandemii! Świetny pomysł! To będzie strzał w dziesiątkę?!

2020-04-19T15:27:00+02:00 Marcin Miller stawia czoła pandemii! Świetny pomysł! To będzie strzał w dziesiątkę?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/marcin-miller-stawia-czola-pandemii-swietny-pomysl-to-bedzie-strzal-w-dziesiatke-1587199394.png

Reklama


Źródła zdjęć: Allinteractive Films
Reklama


Premiera

Lider i wokalista zespołu Boys zaskakuje świat disco polo! Marcin Miller zdecydował się stawić czoła pandemii

Reklama

Cały czas zastanawiamy się jak w obecnej sytuacji poradzą sobie największe tuzy świata disco polo. Odpowiedź przyszła dość nieoczekiwanie i od razu od formacji ze ścisłej czołówki polskiej muzyki tanecznej.

Zobacz również: Wokalistka disco polo w centrum zainteresowania Polaków! Wiemy, co zwróciło ich uwagę!

Zespół Boys przekazał ostatnio dobrą nowinę swoim fanom. Okazuje się, że w najbliższym czasie możemy się spodziewać premiery od ekipy, której od lat lideruje Marcin Miller. Formacja Boys zdradziła na swoim profilu, że są już po nagraniach, choć przeprowadzonych w wyjątkowych okolicznościach.

Klip do piosenki pt. "Ogród pełen róż" zrealizowany bez wychodzenia z domu, bez spotkania z operatorami i montażystami, ale na pewno z piorunującym efektem.

Popularni twórcy wspominają, że pojawią się nawet kadry kręcone telefonem. „Boysów” znamy doskonale...ich zaangażowanie, upór i wrodzony zmysł do tworzenia hitowych przebojów na pewno doprowadzi do powstania projektu, który chwyci każde discopolowe serce. Możemy się zatem spodziewać mocnego uderzenia już niebawem.

Marcin Miller i spółka to gwarancja tanecznej produkcji, okraszonej pomysłowym teledyskiem.

Czekacie na ten przebój?

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem”

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem”
  2. Wokalistka disco polo opowiada się przeciw aborcji! "Grobem dziecka, które się nie urodziło jest łono jego matki."
  3. Gwiazdor disco polo chwyta za serce swoich fanów! Tak romantycznie jeszcze nie było!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.