Reklama
Polecamy


Reklama

Marcin Miller (Boys) popiera Jarosława! Ta deklaracja załatwi wygraną w głosowaniu?!

2020-04-22T18:00:00+02:00 Marcin Miller (Boys) popiera Jarosława! Ta deklaracja załatwi wygraną w głosowaniu?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/marcin-miller-boys-popiera-jaroslawa-ta-deklaracja-zalatwi-wygrana-w-glosowaniu-1587544074.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/marcinboys
Reklama


Życie gwiazd

Mocne wsparcie przez gwiazdę disco polo zagwarantuje sukces?!Marcin Miller popiera Jarosława!

Reklama

Artyści disco polo bardzo rzadko angażują się politycznie. Nikt jednoznacznie nie obnaża nawet swojego ukierunkowania ideologicznego. Lider Zespołu Boys, Marcin Miller wyraził swoje poparcie dla pewnego Jarosława.

Zobacz również: Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!

I choć wszyscy otworzyli usta ze zdziwienia, to nie chodzi tutaj o najpopularniejszego w Polsce prezesa. Mowa o Jarosławie Michalewiczu, człowieku, który swoimi umiejętnościami bez wątpienia przyczynił się do wielkości klubu piłkarskiego z Białegostoku.

I choć dzisiaj Jarosław Michalewicz, to czołowy działacz i manager w branży disco polo, to przed laty brylował pod bramką swoich rywali! W 1987 roku, obecny działacz w wytwórni Green Star, strzelił pierwszą w historii bramkę dla Jagielloni Białystok w polskiej ekstraklasie.

To wydarzenie sprawiło, że były piłkarz stanął przed szansą trafienia do jedenastki 100-lecia! I w tym właśnie względzie swoje poparcie koledze z branży okazał Marcin Miller.

Spodziewaliście się takich piłkarskich talentów w świecie disco?

Zobacz również: Dawid Narożny pokazał zdjęcie swojego syna! Do kogo jest podobny?!Gwiazdor disco polo nie kryje wielkiego szczęścia!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!
  2. Magda Narożna u boku znanego producenta muzycznego! Wokalistka przygotowała niespodzianki!
  3. Zmysłowa modelka w produkcji disco polo! Nowość Lucas.M podbije listy przebojów?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.