2021-12-08T20:27:00+01:00 Marcin Miller – Boys nagrywa utwór dla znanego programu Telewizji Polskiej! Towarzyszy mu Czadomana i zesp Marcin Miller z przyjaciółmi nagrywa bożonarodzeniowy szlagier “Merry Christmas everyone” https://disco-polo.info/uploads/news/marcin-miller---boys-nagrywa-swiateczny-utwor-dla-znanego-programu-telewizji-polskiej-gwiazdor-do-wspolpracy-zaprosil-czadomana-i-zespol-classicjpg.jpg

Marcin Miller – Boys nagrywa utwór dla znanego programu Telewizji Polskiej! Towarzyszy mu Czadomana i zespół Classic!

Autor: Adam Begier , 08 Grudzień 2021  20:27
Marcin Miller – Boys nagrywa utwór dla znanego programu Telewizji Polskiej! Towarzyszy mu Czadomana i zespół Classic!
Źródło zdjęć: instagram.com/marcinmillerboys/

Marcin Miller z przyjaciółmi nagrywa bożonarodzeniowy szlagier “Merry Christmas everyone”Reklama

  Reklama

  Artyści disco polo zaprezentują słynny świąteczny szlagier “Merry Christmas everyone”, który w oryginale wykonywał Shakin Stevens!

  Zobacz również: Agbe zachwyca w najnowszej stylizacji | ZDJĘCIA

  Święta Bożego Narodzenia nadchodzą wielkimi krokami. Dyrektorzy stacji telewizyjnych dwoją się i troją, ażeby w ten szczególny czas przygotować dla widzów jak najciekawszą ramówkę. Z pomocą przychodzą oczywiście artyści disco polo, którzy zawsze mają w zanadrzu wyjątkowe niespodzianki!

  Reklama

  Marcin Miller to popularny wokalista disco polo, który wraz ze swoim zespołem Boys stworzył niezliczoną ilość hitów. Kawałki takie jak: “Szalona”, “Wolność”, czy “Najpiękniejsza dziewczyno” to piosenki, których nie może zabraknąć na żadnej porządnej imprezie!

  Marcin Miller z przyjaciółmi nagrywa bożonarodzeniowy szlagier “Merry Christmas everyone”. Bez tej piosenki nie mogą odbyć się żadne święta!

  Lider zespołu Boys cieszy się ogromną sympatią nie tylko swoich fanów, ale także i włodarzy wielkich stacji telewizyjnych. Marcin Miller regularnie zapraszany jest do wielu znanych programów, które dzięki jego osobie kilkukrotnie podnoszą oglądalność danej produkcji!

  Przed Marcinem Millerem stanęło kolejne nowe wyzwanie. Uwielbiany gwiazdor disco polo dostał propozycję nagrania świątecznej piosenki, którą wykona w jednym ze specjalnych bożonarodzeniowych odcinków programu “Jaka to melodia” w TVP1! Okazuje się jednak, że nie będzie to występ solowy, bowiem do udziału w tym niezwykłym przedsięwzięciu zaproszeni zostali także Czadoman i grupa Classic! To będzie niezwykle rzadka okazja, by zobaczyć swoich ulubieńców we wspólnej produkcji!

  Reklama

  Artyści disco polo zaprezentują słynny świąteczny szlagier “Merry Christmas everyone”, który w oryginale wykonywał Shakin Stevens!

  Artyści disco polo zaprezentują słynny świąteczny szlagier “Merry Christmas everyone”, który w oryginale wykonywał Shakin Stevens! To bez wątpienia jeden z najpopularniejszych kawałków, bez których spora część ludzkości nie wyobraża sobie świąt!

  Nasi bohaterowie weszli już do studia nagraniowego, żeby rozpocząć nagrywanie wokali. 

  Reklama

  Boys - Jeszcze jeden pocałunek 2021

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Gwiazdor disco polo pokazał tatę! Był obecny na jego ostatnim koncercie!
  2. Dlaczego Polacy kochają disco polo? Zrozumienie fenomenu polskiej sceny muzycznej
  3. Niezapomniany walentynkowy przebój "Dlaczego Ty mi w głowie zawróciłaś" w nowej odsłonie: Marcin Miller jakiego nie znacie | VIDEO
  4. Marcin Miller na scenie teatralnej – Disco Polo wchodzi do teatru! Mamy nagranie | VIDEO
  5. Fani disco polo w rozpaczy! Śmierć ikony disco polo wstrząsnęła branżą muzyczną!
  6. Jorrgus zaskakuje nową produkcją! "GPS" - posłuchaj jako pierwszy!
  7. DiscoStar wraca z Hukiem na POLO TV! Dziś emisja!
  8. Niezapomniana noc w Warszawie: Classic rozgrzewa parkiet do czerwoności w klubie Explosion!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie