2022-01-02T15:45:00+01:00 Marcin Miller - Boys, Kuba Urbański - Playboys i Karol Zawrotniak – Defis przyłapani razem na zdjęciu! Uw https://disco-polo.info/uploads/news/marcin-miller---boys-kuba-urbanski---playboys-i-karol-zawrotniak---defis-przylapani-razem-na-zdjeciu-uwielbiani-artysci-disco-polo-planuja-wspolny-utworjpg.jpg

Marcin Miller - Boys, Kuba Urbański - Playboys i Karol Zawrotniak – Defis przyłapani razem na zdjęciu! Uwielbiani artyści disco polo planują wspólny utwór?

Redakcja , 02 Styczeń 2022  15:45
Marcin Miller - Boys, Kuba Urbański - Playboys i Karol Zawrotniak – Defis przyłapani razem na zdjęciu! Uwielbiani artyści disco polo planują wspólny utwór?
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Znany gwiazdor disco polo Karol Zawrotniak zdradził w rozmowie z naszą redakcją, że szykuje kolejne trio


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Gwiazdorzy disco polo byli gwiazdami Sylwestra Marzeń z Dwójką!

Zobacz również: Łobuzy zdobyli 100 milionów! Ta właśnie ta piosenka otworzyła im drzwi do wielkiej kariery!

Czy męska przyjaźń w muzycznym świecie ma rację bytu? Znani gwiazdorzy disco polo udowodnili, że tak! Ich wspólne zdjęcie nie pozostawia żadnych wątpliwości!

Marcin Miller, Kuba Urbański i Karol Zawrotniak to liderzy trzech topowych formacji disco polo. Artyści są autorami wielu przebojów, które pokochała cała Polska. Przy kawałkach zespołów Boys, Playboys i Defis każdą imprezę można zaliczyć do naprawdę udanych!

Reklama

Gwiazdorzy disco polo połączyli siły?! Artyści pokazali się razem na zdjęciu!

Uwielbiani gwiazdorzy disco polo ostatni wieczór 2021 roku spędzili w pracy. Artyści pojawili się na Sylwestrze Marzeń z Dwójką, gdzie zaśpiewali swoje największe hity. Marcin, Kuba i Karol znaleźli także chwilę czasu na odpoczynek w hotelowym zaciszu. Utalentowani muzycy udostępnili w sieci pamiątkową fotkę. W końcu nieczęsto mają okazję razem występować na jednej scenie!

Jak widać na załączonym zdjęciu humory artystom dopisywały. Jest więc może cień szansy, że nasi idole stworzą wspólnie jakiś utwór?! Jedno jest pewne. Takiego tria jeszcze w disco polo nigdy nie było!

Wierni fani sympatycznych wykonawców, którzy oglądali swoich ulubieńców na szklanym ekranie nie szczędzą im komplementów. To była naprawdę udana impreza!

Reklama

“Chłopaki daliście czadu”

“Wspaniałe występy”

“Było super”

Jakiś czas temu Karol Zawrotniak zdradził w rozmowie z naszą redakcją, że szykuje kolejne trio. Czy to zwiastun nowej wspólpracy na rynku disco polo?

Zobacz również: Halina Jaksa z programu Sanatorium Miłości w produkcji disco polo! 'Żono przysięgam Ci' stanie się hitem 2022 roku?!

Reklama

Sylwestrowa Składanka Disco Polo Największy HITY na imprezę

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Sylwestrowa Składanka Disco Polo Największy HITY na imprezę
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Znani artyści odświeżyli swój wielki przebój disco polo! Fani komentują - 'To prawdziwy Sztos'!
  2. Zenon Martyniuk okradziony po koncercie! Gwiazdor ujawnił szczegóły zdarzenia! Zginęło coś cennego!
  3. 20 milionów na koncie znanych gwiazd disco polo! Defis, MiłyPan i Bogdan Borowski zostawili konkurencję daleko w tyle!
  4. Wyjątkowa niespodzianka dla fanów Marcina Millera BOYS! Na NOWOŚĆ okaże się wielkim hitem 2022 roku?!
  5. Magdalena Narożna młodnieje w oczach?! Gwiazda disco polo znów skorzystała z zabiegów, które poprawiły jej wygląd i samopoczucie! Jak TERAZ wygląda?!
  6. Boginie disco polo?! Cztery urocze wokalistki zapozowały razem do zdjęcia! Artystki szykują niespodziankę?!
  7. Uwielbiany wokalistka disco polo Sylwester Gazda Power Play pochwalił się synem 'Podobno, podobny'. Fani pod wrażeniem!
  8. Popularny wokalista disco polo zdradza kulisy swojej nowej produkcji! Zapowiada się muzyczny sztos?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami