2019-10-07T16:00:00+02:00 Marcin Miller (Boys) i Sławomir Świerzyński (Bayer Full) razem! To jest coś wyjątkowego! Z okazji jubileuszu przygotowali duet. Czy stworzą jeszcze jeden hit? https://disco-polo.info/uploads/news/2019/10/marcin-miller-boys-i-slawomir-swierzynski-bayer-full-razem-to-jest-cos-wyjatkowego-1570394419.jpg Disco-Polo.info

Marcin Miller (Boys) i Sławomir Świerzyński (Bayer Full) razem! To jest coś wyjątkowego!


Autor: Goliat, 07 Październik 2019  16:00
Źródło zdjęć: facebook.com/bayer.full.9

Z okazji jubileuszu przygotowali duet. Czy stworzą jeszcze jeden hit?

Marcin Miller (Boys) i Sławomir Świerzyński (Bayer Full) razem! To jest coś wyjątkowego!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Nexus wraca z emocjonalnym utworem o wakacyjnej miłości. Nowość „Słona łza” już dostępna!
  2. MAKA zaskakuje nowym utworem „200 km/h” – ten emocjonalny przekaz poruszył tysiące internautów
  3. Zespół Menelaos świętuje wyjątkowy wieczór – trzy nagrody w rękach formacji disco polo
Reklama

Nagranie nowej piosenki to najlepszy pomysł, by uczcić 35 lat na scenie – mówi nam Sławomir Świerzyński, lider grupy Bayer Full.

PRZECZYTAJ TAKŻE:
MAKA w premierze „200 km/h” śpiewa dla żony. Takiej miłosnej historii w disco dawno nie było

Z tej okazji marzył mu się tercet. – Ja, Marcin Miller i Zenek Martyniuk. Trzej muszkieterowie polskiej sceny disco polo – wyjaśnia piosenkarz. Kluczem do napisania tekstu „Szalonej blondyneczki” uczynił słowa nawiązujące do tytułu przebojów artystów – „Jesteś szalona” z repertuaru Boys, „Przez Twe oczy zielone” Akcentu i własnego hitu „Moja mała blondyneczko”.

Ostatecznie Sławek zaśpiewał tylko z Marcinem. – Mieliśmy świetną zabawę, nagrywając wspólnie. Znamy się tyle lat, że dla każdego z nas była to również znakomita okazja do wspomnień – dodaje Świerzyński. Dla obu artystów wyjątkowe było już pierwsze spotkanie, do którego doszło, kiedy lider Boys zaczynał swoją karierę, a Sławek był już dobrze znany w branży muzycznej.

– Pamiętam, jak Marcin opowiadał mi, że przyszedł na mój koncert i, stojąc pod sceną, powtarzał sobie, że też chciałby być w świetle jupiterów – mówi. Jak widać, udało się to.

Zapowiada się rewanż

Dziś obaj stają na scenie jak równy z równym. A Świerzyński zapowiada, że w zamian chętnie wykona kolejną piosenkę na 30. jubileuszu grupy Boys. 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
Nowa wokalistka Top Girls rozpala wyobraźnię! Zobacz gorące zdjęcia Olgi Siemienieckiej

A to przecież już w przyszłym roku! stworzą jeszcze jeden hit?

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Źródło Disco-Polo.info
Data publikacji: 07 Październik 2019  16:00

Polecamy

Znajdź więcej informacji:

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Weekend zagra wielki koncert na dożynkach w Szczytnikach. Zaplanowano wyjątkowe atrakcje
  2. Roksana Skynova w czerwonej sukni z odważnym rozcięciem – internauci komentują jej najnowsze zdjęcie
  3. Tragiczna wiadomość w disco polo. Nie żyje młody artysta muzyki tanecznej! Jego hit znała cała Polska!
  4. Edyta Folwarska i Marcin Kotyński z Polo TV na czerwonym dywanie podczas prezentacji ramówki Polsatu
  5. „Będę czekać” to był dopiero początek? DJ Sofi z kolejną produkcją jeszcze tego lata
  6. Zespół Extazy już 25 lipca w Biesiadach Kasztalen!
  7. Skolim rozgrzeje Kadzielnię! „Przebój Lata Radia Zet i Polsatu 2025” zapowiada wielkie emocje
  8. Stojan z premierą „Mam nadzieję” zaskakuje historią i brzmieniem – wakacyjna nowość
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły