Reklama


Reklama

Mamy nową królewnę disco polo?! Wokalistka zaskoczyła wszystkich! | Nowość | VIDEO

2018-12-25T14:00:00+01:00 Mamy nową królewnę disco polo?! Wokalistka zaskoczyła wszystkich! | Nowość | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/12/mamy-nowa-krolewne-disco-polo-wokalistka-zaskoczyla-wszystkich-nowosc-video-1545742300.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Przepiękna wokalistka disco polo nową królewną disco polo?!

Reklama

W muzyce disco polo to raczej mężczyźni są dominującą płcią, ale w świecie disco polo nie brakuje przepięknych i mega zdolnych wokalistek. Dziewczyny starają się wyróżniać na tle swoich koleżanek z branży disco polo. Piękne stroje, fryzury, czy dopracowane produkcje muzyczne.

Jedną z takich wokalistek jest Etna, a tak naprawdę Joanna Kaczanowska. Przepiękna kobieta, który w ten świąteczny czas postanowiła zaprezentować światu disco polo swój nowy utwór do piosenki pt. "Królewna". Ciekawie opowiedziana historia za pomocą obrazka, interesujący tekst oraz muzyka utrzymana w klimacie klubowym.

Zobacz również: Ma najpiękniejsze nogi w branży disco polo?! Zobaczcie jak wygląda jedna z najpiękniejszych kobiet na rynku disco polo!

Etna często określana jest mianem nowej królowej disco polo mimo, że konkurencja jest silna. A może Joanna zostanie królewną disco polo? 

Koniecznie zobaczcie już teraz nowość od Etny pt. "Królewna".

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Kolejny wokalista disco polo zarażony wirusem! Liczba zakażeń niestety wciąż rośnie!
  2. Dawid Narożny w ogniu krytyki?! Wokalista disco polo wdał się w zażartą dyskusję i ukrócił hejt!
  3. Premiera od zespołu Top Girls pt. "To skomplikowane" jest już dostępna w sieci!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.