Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-02-26T17:29:00+01:00 Mamaginekolog szczerze o popularnej piosence disco polo! Artyści mogą czuć się wyróżnieni?! https://disco-polo.info/uploads/news/mamaginekolog-o-piosence-disco-polo-bardzo-szczera-wypowiedz-popularnej-influencerkijpg.jpg
Reklama

Mamaginekolog szczerze o popularnej piosence disco polo! Artyści mogą czuć się wyróżnieni?!

Redakcja , 26 Luty 2021  17:29
Mamaginekolog szczerze o popularnej piosence disco polo! Artyści mogą czuć się wyróżnieni?!
Źródło zdjęć: instagram.com/mamaginekolog/
Reklama

Nicole Sochacki-Wójcicka, to doskonale znana w internetowym środowisku influencerka, operująca nickiem Mamaginekolog. Ostatnio na swoim story opowiedziała o utworze disco polo

Reklama

Disco polo skrada serca coraz większej rzeszy odbiorców. Nowości, które pojawiają się na muzycznym rynku, bez trudu trafiają w gust słuchaczy, których wymagania rosną wprost proporcjonalnie, do jakości generowanej przez najpopularniejszych artystów.

Zobacz również: Co za ciało! Gwiazda disco polo kusi w czerwonej bieliźnie! Uwagę zwraca biust!

Opinia, która pojawiła się ostatnio w sieci, jest nad wyraz cenna i prestiżowa dla całego tanecznego świata, a w szczególności, dla dwóch wokalistów, którzy stoją za produkcją docenioną przez niekwestionowaną liderkę polskiego instagrama. Nicole Sochacki-Wójcicka, to doskonale znana w internetowym środowisku influencerka, operująca nickiem Mamaginekolog.

Blogerka zgromadziła niemal 800 tys. obserwujących, co jest fenomenem na niewyobrażalną skalę. Nicole, to także bizneswoman, która z dużym powodzeniem prowadzi rozbudowaną sprzedaż internetową. Każdy ruch Mamyginekolog w sieci, śledzony jest z największą uwagą i entuzjazmem przez tysiące wiernych odbiorców.

Gwiazda instagrama na swoim story opowiedziała o utworze disco polo, który zrobił na niej piorunujące wrażenie:

"Mam super humor, bo jadąc do pracy leciała taka moja ulubiona piosenka od kilku dni.Usłyszałam ją w radiu i cały czas mi po prostu chodzi po głowie...", powiedziała Nicole.

W dalszych publikacjach okazało się, że chodzi o przebój pt. "Musisz się starać" duetu Defis oraz Miły Pan, który przekroczył już 10 mln wyświetleń. To wielkie wyróżnienie i duży zaszczyt dla całej branży disco polo. Gratulujemy Panowie! Posłuchajcie koniecznie wielkiego hitu znakomitych twórców.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo błaga o ratunek dla dziecka! Trwa wyścig z czasem!

Reklama
Zobacz teledysk: MiłyPan & Defis - Musisz się starać
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wzruszające pożegnanie Marcina Millera z grupy Boys! Artysta disco polo opublikował przejmujące nagranie!
  2. Wokalistki disco polo TOP GIRLS wspinają się na szczyt kariery! Inni artyści mogą im zazdrościć?!
  3. Szokujące odkrycie Artystki disco polo! Ktoś bezkarnie używa nazwy jej zespołu?
  4. Wokalistka disco polo na motocyklu! Gwiazda pochwaliła się szybką maszyną w sieci!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej