2017-06-21T19:36:00+02:00 Małgosia (Camasutra) i Mateusz promienieją! Młodzi obchodzą bawełnianą rocznicę ślubu. "Świadomy praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny, uroczyście oświadczam, że wstępuję w związek małżeński.." - przysięgali 20 czerwca https://disco-polo.info/uploads/news/2017/06/szkic-camasutra-slub-szkic-1498006462.jpg Disco-Polo.info

Małgosia (Camasutra) i Mateusz promienieją! Młodzi obchodzą bawełnianą rocznicę ślubu.


Data Publikacji: 21 Czerwiec 2017  19:36
Źródło zdjęć: Facebook - Mateusz Grabda

"Świadomy praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny, uroczyście oświadczam, że wstępuję w związek małżeński.." - przysięgali 20 czerwca

Małgosia (Camasutra) i Mateusz promienieją! Młodzi obchodzą bawełnianą rocznicę ślubu.
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Yoko rozpaliła sieć swoją jesienną stylizacją. Beż, złoto i nogi w kozakach do nieba
  2. Polska wycofuje się z Eurowizji 2026? TVP wydała komentarz w sprawie udziału Izraela
  3. Vibe z nową piosenką „Całuj mnie”.
Reklama

Od jednego z najpiękniejszych dni w ich życiu minęły już dwa lat! To właśnie 20 czerwca 2015 roku Małgosia i Mateusz wypowiedzieli tekst przysięgi ślubnej w Urzędzie Stanu Cywilnego! 

Świadomy praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny, uroczyście oświadczam, że wstępuję w związek małżeński (...) i przyrzekam, że uczynię wszystko, aby nasze małżeństwo było zgodne, szczęśliwe i trwałe.

Świadkami podczas tej jakże ważnej i podnisłej uroczystości były najbliże osoby młodej pary - Karolina Grabda i Katarzyna Główka, które pododbnie jak Małgosia lśniły i promieniały.

"Kocham Cię" 

Jako ekipa serwisu disco-polo.info życzymy Małgosi i Mateuszowi kolejny pięknych lat w zdrowiu, szczęściu, miłości i wzajemnym zrozumieniu. 

Na początku lutego 2016 roku – na oficjalnym profilu Małgosi pojawiły się tajemnicze zdjęcia z Jej mężem – Mateuszem Grabda – z podpisem „No i wreszcie walentynkowy duecik <3 Z Mężem”. Zakochani nagrali wtenczas wspólnie piosenkę pt.”Jesteś blisko mnie”, którą w oryginale wykonuje Natalia Kukulska oraz Andrzej Piaseczny. 

Poniżej mamy dla Was materiał. Prawda, że całość wzrusza?

Źródło Redakcja Disco-Polo.info
Data publikacji: 21 Czerwiec 2017  19:36
O autorze: Redakcja disco-polo.info – serwis tworzony przez pasjonatów muzyki disco polo. Codziennie dostarczamy rzetelne informacje o premierach, koncertach i wydarzeniach ze świata muzyki tanecznej.

Polecamy

Znajdź więcej informacji:

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Bartek BGK reaguje na falę hejtu po piosence dla prezydenta. „Haters gonna hate” to mocna premiera!
  2. Skolim uruchomił własną stację paliw. Kierowcy przecierają oczy, gdy widzą ceny
  3. Zenek Martyniuk przerwał milczenie. Niespodziewane słowa o chrzcinach wnuka zaskoczyły nawet Daniela
  4. Zespół Playboys specjaliści od wesel i wyjątkowych koncertów niespodzianek
  5. Gesek przeszedł poważną operację żołądka. Teraz przekazał wiadomość, na którą wszyscy czekali
  6. Mega szalona produkcja! Co za połączenie Bungee x Skolim w utworze „Autobana”!
  7. Skolim zagra na Twoim weselu czy urodzinach? Cena za występ króla to spory wydatek!
  8. Marcin Miller może być dumny. Jego syn Adrian zaśpiewał „To błąd” i poruszył cały świat disco polo
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły