2017-02-21T10:34:00+01:00 Making of: Raz Dwa – Tak całuje małolata | VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2017/02/Raz-Dwa-Tak-całuje-małolata-1.jpg

Making of: Raz Dwa – Tak całuje małolata | VIDEO

Redakcja , 21 Luty 2017  10:34

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Making of: Raz Dwa – Tak całuje małolata | VIDEO
Źródło zdjęć:
Reklama

W środę (15 lutego br.) Bartek i Jego ekipa ,,Raz Dwa” wybrali się do Wieliczki i tam rozpoczęli pracę nad kolejną produkcją o czym informowaliśmy Was tutaj.   Chłopaki są już po zdjęciach do najnowszego teledysku do piosenki pt. ,,Tak ...

Reklama

W środę (15 lutego br.) Bartek i Jego ekipa ,,Raz Dwa” wybrali się do Wieliczki i tam rozpoczęli pracę nad kolejną produkcją o czym informowaliśmy Was tutaj.

 

Chłopaki są już po zdjęciach do najnowszego teledysku do piosenki pt. ,,Tak całuje małolata”. Teraz pozostaje nam tylko czekać na efekty tej pracy. Wszystko to w całość złoży firma M&M Media.

 

W oczekiwaniu na premierę klipu mamy dla Was krótką zapowiedź. Obejrzyjcie i piszcie, jak Wam się podoba? Gorąco polecamy.

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Zjawiskowa Justyna Lubas - Top Girls zachwyca fanów! Piękna wokalistka disco polo ideałem kobiecości?
  2. Gorące zdjęcie Topek podbija sieć! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz wyglądają jak prawdziwe modelki! Fani oczarowani!
  3. Sanah zaśpiewała wielki biesiadny hit disco polo! Jej wykonanie podbija internet | VIDEO
  4. Bogini disco polo w dresie?! Prześliczna artystka zaszokowała fanów swoją niecodzienną stylizacją!
  5. Egzamin ustny przepustką do wielkiej kariery w disco polo?! Tak o sukces walczą znani artyści - Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski!
  6. Prześliczna wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Fani nie mogą od niej oderwać wzroku od Marleny - Szpilki! To najpiękniejsza kobieta?!
  7. Gorąca premiera w świecie disco polo! Łukash powrócił z genialną produkcją i ciekawą obsadą!
  8. To nowy hit wesel?! Fani disco polo nie mają wątpliwości! Popularny gwiazdor zaskoczył wyjątkową premierą 'Bawią się (Wesele)'!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami