2019-01-10T07:59:00+01:00 Magda Narożna nową twarzą programu na antenie telewizji Polsat?! Gwiazda disco polo podbija rynek! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/01/magda-narozna-nowa-twarza-programu-na-antenie-telewizji-polsat-gwiazda-disco-polo-podbija-rynek-1547078240.jpg

Magda Narożna nową twarzą programu na antenie telewizji Polsat?! Gwiazda disco polo podbija rynek!

Redakcja , 10 Styczeń 2019  07:59
Magda Narożna nową twarzą programu na antenie telewizji Polsat?! Gwiazda disco polo podbija rynek!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Uwielbiana gwiazda disco polo podbija rynek muzyczny! Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi Magda Narożna pojawi się w nowym programie telewizji Polsat

Reklama

Muzyka disco polo nieprzerwanie podbija polski show biznes! Wspomnianą muzyką interesują się już nie tylko organizatorzy imprez muzycznych, ale również telewizje, które z coraz większym rozmachem promują muzykę disco polo. 

Od pewnego czasu w siedzibie Cyfrowego Polsatu odbywają się nagrania do nowego programu muzycznego z muzyką disco polo. Gwiazdami projektu pt. "Moje disco moje wszytko" będą zespoły reprezentująca wspomniany gatunek muzyczny. Wśród nich grupa Piękni i Młodzi z Magdą Narożną na czele. Wokalistka formacji znanej z takich hitów jak "Niewiara" czy "Kocham się w Tobie" jest jedną z najpopularniejszych wokalistek 

Praca Wre :)) już niebawem nowy program na antenie TV Polsat ☀️:) #pieknaimloda #polsat #tv #new

Artystka podczas nagrań zaskoczyła nie tylko muzycznymi umiejętnościami, ale również stylizacją, którą jak zwykle dobrała z ogromną precyzją. Magda Narożna to artystka nad wyraz ceniąca sobie swoich fanów. To właśnie dla nich daje z siebie 100 %. Czy gwiazda muzyki disco polo zostanie nową twarzą największej telewizji w Polsce? 

Zobacz również: Wzruszająca chwila w życiu Marcina Millera BOYS! Gwiazdor disco polo otrzymał niespodziewaną wiadomość!

Zobaczcie kilka materiałów grupy Piękni i Młodzi 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Niezwykła premiera Dawida Narożnego! Artysta disco polo stworzył hit tegorocznych wakacji?!
  2. Śliczna gwiazdeczka disco polo zachwyca zgrabnymi nogami i idealnym ciałem! Fani oniemili z zachwytu to najpiękniejsza kobieta?!
  3. Gorąca sesja żony Sławomira! Magdalena Kajrowicz rozpaliła tymi fotkami fanów!
  4. Uwielbiany wokalista disco polo zdradził wielki sekret! To lato będzie należeć do niego?!
  5. Intrygująca suma na koncie Sławomira! Gwiazdor rock polo największym milionerem w Polsce?!
  6. Ten rok będzie należał do grupy Playboys?! Niezwykła premiera uwielbianych gwiazdorów disco polo podbija sieć!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami