Reklama


Reklama

Magda Narożna imprezowała z żoną Zenka Martyniuka - Danutą! Wyglądały bosko!

2018-12-10T20:32:00+01:00 Magda Narożna imprezowała z żoną Zenka Martyniuka - Danutą! Wyglądały bosko! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/12/magda-narozna-imprezowala-z-zona-zenka-martyniuka-danuta-wygladaly-bosko-1544463502.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Okrzyknięta królową muzyki disco polo Magda Narożna bawiła się wspólnie z żoną Zenka Martyniuka! Kobiety wyglądały bosko, ich trój wywołał podziw

Reklama

Disco Polo to muzyka, która w ostatnich latach zyskała ogromną popularność. Zainteresowanie wzrosło zarówno wśród słuchaczy, ale również organizatorów masowych imprez, którzy to właśnie przy tej muzyce zyskują rekordową frekwencje. 

Największe imprezy zarówno te telewizyjne, jak również lokalne charakteryzują się tym, że pojawia się na nich śmietanka gwiazd. Z reguły nie może zabraknąć formacji Akcent oraz Piękni i Młodzi, które są w czołówce popularności. Członkowie wspomnianych zespołów znają się nie tylko zawodowo, ale również prywatnie. Magda Narożna przyjaźni się nie tylko okrzykniętym królem disco polo Zenkiem Martyniukiem, ale również jego żoną  - Danusią. Obie panie widują się głównie podczas koncertów. Tym razem było inaczej. 

Oj kobiety rządzą światem !!! Danusia dziękujemy za gościnę :))) - napisała Magda Narożna udostępniając zdjęcie ze swoją koleżanką i żoną Martyniuka. Okazało się, że Danusia zaprosiła ją do siebie i wspólnie bawiły się w Jack Sparrow Resto Bar - pubie, którego właścicielem jest Daniel Martyniuk.

Piękne kobiety!

Madziu pozdrawiamy. Luzackiego i udanego wieczorku dla Ciebie i kolezanek

Magdalena Narożna i Danuta Martyniuk to kobiety z klasą, które cenią sobie dobre relacje z przyjaciółmi. Przy całym biegu życia codziennego potrafią znaleźć czas dla siebie i najbliższych co jak widać wychodzi im na dobre. 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zaskakujące pożegnanie wokalisty disco polo! Artysta zwrócił uwagę na burzliwy czas!
  2. Hit czy przesada?! Gwiazda wrzuciła zdjęcie w przezroczystej sukience. Widać dosłownie wszystko!
  3. Pikantne sceny artystek hulają w sieci! Słynne siostry z disco polo zachwycają coraz odważniejszymi kadrami!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.