Reklama


Reklama

Luka Rosi najlepszy! Przebił Łobuzów i Pięknych i Młodych! Młoda gwiazda disco polo!

2018-12-09T15:30:00+01:00 Luka Rosi najlepszy! Przebił Łobuzów i Pięknych i Młodych! Młoda gwiazda disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/12/luka-rosi-najlepszy-przebil-lobuzow-i-pieknych-i-mlodych-mloda-gwiazda-disco-polo-1544363326.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Ogólna

Wyjątkowa chwila dla młodego wokalisty disco polo!

Reklama

Muzyka disco polo przeżywa obecnie swój najlepszy okres w historii. Każdy koncert gwiazd disco polo cieszy się ogromnym zainteresowaniem, ale liczniki przy teledyskach w serwisie YouTube pokazują miliony wyświetleń.

Zobacz również: Polskie wesela właśnie zyskały prawdziwą perełkę disco polo! Parkiet zapłonie!

Młody wokalista disco polo Luka Rosi - Łukasz Rosiński szturmem podbija rynek disco polo. Jego produkcja pt. "A Ty bądź", czy nowa propozycja pt. "Na niebiesko" to strzały w dziesiątkę. Na potwierdzenie tych słów mamy nowe notowanie Bestlisty radia Vox FM. W najnowszym notowaniu nr. 238 - młody wokalista zajął pierwsze miejsce z utworem pt. "Na niebiesko".

Co ciekawe Łuka Rosi przebił takie tuzy muzyki disco polo jak Łobuzy z "Zbuntowanym aniołem" oraz Pięknych i Młodych z piosenką pt. "Długa noc"

To ogromny sukces dla tak młodej gwiazdy disco polo!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?!
  2. Spektakularne osiągnięcie popularnych Artystek disco polo - Top Girls! Sukces goni sukces!
  3. Niezwykle ponętna gwiazda disco polo hipnotyzuje swoimi wdziękami oraz wyjątkową sukienką!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.