2019-12-16T07:30:00+01:00 Long & Junior szykują soczystą niespodziankę! To będzie nowy hit disco polo?! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/12/long-junior-szykuja-soczysta-niespodzianke-to-bedzie-nowy-hit-disco-polo-1576358760.jpg

Long & Junior szykują soczystą niespodziankę! To będzie nowy hit disco polo?!

Redakcja , 16 Grudzień 2019  07:30
Long & Junior szykują soczystą niespodziankę! To będzie nowy hit disco polo?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Panowie już nie raz udowodnili, że dla nich nie ma tematów tabu i są w stanie zrobić kawałek dosłownie o wszystkim

Reklama

Jeden z bardziej lubianych i rozpoznawalnych duetów w branży disco polo wzbudził ciekawość fanów. Na oficjalnym Fanpage pojawiło się nagranie, które dało do myślenia i sprawiło, że, w sercach fanów na nowo zagościła nadzieja na przedświąteczną nowość od Long & Junior.

Zobacz również: Zjawiskowa gwiazdeczka disco polo sobowtórem słynnej Pameli Anderson?! Zobaczcie zdjęcia! Wyglądają jak siostry!

Często bywa tak, że artyści czekają na tą przysłowiową wenę, co niekiedy potrafi doprowadzić ich fanów do czerwoności. Nie ma w tym nic dziwnego, bo chyba każdy z nas, ma swojego ulubionego wykonawcę, dla którego potrafi nie spać, by śledzić jego poczynania. Tak też jest w przypadku duetu Long & Junior. 

Panowie wystawili cierpliwość swoich fanów na konkretną próbę czasu. Trochę upłynęło od ostatniej premiery ich gorącej osiemnastki, ale na szczęście po burzy zawsze świeci słońce i tak też jest w tym przypadku.

Long & Junior nie odebrali fanom nadziei na nowe niespodzianki. Ostatnio na ich stronie Facebookowej pojawiło się nagranie, które dało fanom do myślenia. Widać jasno, że uwielbiany duet prężnie pracuje nad nową aranżacją do utworu, który ma być rzekomo bardzo soczysty.

Można mieć dwojakie skojarzenia z tym stwierdzeniem. Panowie już nie raz udowodnili, że dla nich nie ma tematów tabu i są w stanie zrobić kawałek dosłownie o wszystkim. 

Jak myślicie, o czym będzie ta piosenka?

Zobacz również: Odsłonięty biust oraz okulary gwiazdy disco polo! To prawdziwa gorąca mamuśka!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Już dziś niezwykły koncert artystów! Gwiazdy disco polo jednoczą się w szczytnym celu. Zobaczcie listę wykonawców!
  2. Solowa premiera liderki znanej grupy disco polo! Co na to fani "Daj to Głośniej"?!
  3. Letni nagrają duet z Mamąginekolog?! Autorzy HITU disco polo zachwyceni Jej nagraniem z mężem! VIDEO podbija już internet!
  4. Najnowszy kawałek Top One, to powrót do najlepszych czasów grupy! Genialna premiera dostępna!
  5. Gwiazdor disco polo zmienił strategię dalszej kariery za namową Marcina Millera?! Czekają nas wielkie niespodzianki?!
  6. Co za ciało! Uwielbiana gwiazda disco polo zachwyca zdjęciami z Egiptu!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama