2023-11-30T18:09:00+01:00 "Lodowce" od B-QLL! Gorąca premiera dostępna! "Poznaj hit "Lodowce" od B-QLL - energetyczny utwór disco-polo z letnimi akcentami, idealny na mroźne dni. Autorstwa Niewiadomskiego i Detmi." https://disco-polo.info/uploads/news/lodowce-od-b-qll-goraca-premiera-dostepnajpg.jpg

"Lodowce" od B-QLL! Gorąca premiera dostępna!

Autor: Adam Begier , 30 Listopad 2023  18:09
Źródło zdjęć: materiał prasowy

"Poznaj hit "Lodowce" od B-QLL - energetyczny utwór disco-polo z letnimi akcentami, idealny na mroźne dni. Autorstwa Niewiadomskiego i Detmi."Reklama

  Reklama

  W świecie muzyki disco polo, gdzie każdy utwór stara się przekroczyć granice popularności, zespół B-QLL prezentuje swoją najnowszą propozycję - singiel "Lodowce". Ten letni, rytmiczny utwór, pełen chwytliwych melodii, jest nie tylko idealnym antidotum na chłody listopada i grudnia, ale także świetnym przykładem ewolucji gatunku disco polo.

  Autorami słów i melodii są Marcin Niewiadomski i Mateusz Detmi, którzy znani są z kreowania hitów, które błyskawicznie zdobywają serca słuchaczy. W "Lodowcach" odnajdziemy wszystko to, co w disco polo najlepsze: prostotę słów, łatwo wpadające w ucho melodie oraz energię, która sprawia, że chce się tańczyć.

  Teledysk "Lodowce": Letni Akcent w Mroźne Dni

  Teledysk do utworu "Lodowce" to wizualna uczta, która przenosi widza prosto w letnie klimaty. Reżyseria i scenografia klipu zostały tak dobrze przemyślane, że nawet w najzimniejsze dni, widz może poczuć ciepło letnich wspomnień. Warto zwrócić uwagę na kolorystykę i choreografię, które doskonale komponują się z rytmami utworu.

  Niezaprzeczalnie, B-QLL udowadnia, że disco polo nie jest gatunkiem zamkniętym na innowacje. "Lodowce" to dowód na to, że nawet tradycyjne brzmienia mogą zostać odświeżone i zaprezentowane w nowoczesnej odsłonie.

  "Lodowce" to utwór, który doskonale wpisuje się w aktualne trendy muzyczne, jednocześnie pozostając wiernym korzeniom disco-polo. Jest to idealna propozycja dla tych, którzy szukają muzycznej ucieczki od zimowej szarości. Zespół B-QLL ponownie udowodnił, że potrafi zaskoczyć i dostarczyć utwór, który będzie hitem nie tylko na parkietach tanecznych, ale i w radiowych eterach.

  Zapraszamy do obejrzenia teledysku na naszym serwisie i dołączenia do grona fanów tej energetycznej i pełnej pozytywnej energii kompozycji.

  Reklama

  B-QLL - Lodowce

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  DIADEM - Z TOBĄ

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. "W Klubie" - Nowa piosenka Malutkiej, która podbije klubowe parkiety?! Premiera disco polo!
  2. „Balet” - Nowa klubowa odsłona hitu Geska!
  3. Bartek Padyasek z Dbomb i jego ukochana Natalia Troczyńska na stoku w Madonna di Campiglio
  4. PILNE! Krok od tragedii! Groźny wypadek wokalisty disco polo! Zderzenie z 300-kilogramowym łosiem! Zobaczcie zdjęcia z miejsca wypadku!
  5. "Ciao Amore" - Gorąca biesiadna nowość od Piotra Olszewskiego! To strzał w 10?!
  6. Zobacz, jak Natalia z Top Girls zachwyca na siłowni! Nie uwierzysz w te zdjęcia
  7. Zespół Massive na ustach całej Polski! Posłuchajcie ich wersji hitu pt. "Noc złamanych serc" i zobaczcie ten niesamowity weselny taniec!
  8. "Gdzie Jesteś Kochana" - Przebój od Kenzo

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie