2016-02-14T17:05:00+01:00 LIVE: Akcent – Prawdziwa miłość to Ty – Gdynia 2016 https://disco-polo.info/uploads/news/2016/02/zenek-news.png

LIVE: Akcent – Prawdziwa miłość to Ty – Gdynia 2016

Redakcja , 14 Luty 2016  17:05

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
LIVE: Akcent – Prawdziwa miłość to Ty – Gdynia 2016
Źródło zdjęć:
Reklama

Gdyńska Arena w sobotni wieczór bawiła się w rytm największych hitów disco polo. Jedną z gwiazd, która zaprezentowała się podczas Walentynkowej Gali Disco Polo była formacja Akcent, która zaśpiewała m.in. swój najnowszy utwór pt. „Prawdziwa ...

Reklama

Gdyńska Arena w sobotni wieczór bawiła się w rytm największych hitów disco polo. Jedną z gwiazd, która zaprezentowała się podczas Walentynkowej Gali Disco Polo była formacja Akcent, która zaśpiewała m.in. swój najnowszy utwór pt. „Prawdziwa miłość to Ty”.

 

Nowość swoją premierę miała w piątek 12 lutego, w ciągu kilkunastu godzin od premiery nowy teledysk został obejrzany ponad 800 tysięcy razy.

 

Zobaczcie i posłuchajcie jak brzmi nowy utwór zespołu Akcent na żywo prosto z Gdyni. Pełna relacja z Walentynkowej Gali już niebawem.

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz jako zespół Topky zarobiły ponad milion! Ich kariera nabrała tempa!
  2. Żona Dawida Narożnego zmieniła nazwisko! Gwiazdor disco polo przyznał, że ciągle dolewa oliwy do ognia!
  3. Wielki przebój disco polo powraca w nowej wersji! Kiedyś nuciła go cała Polska!
  4. Fani w szoku! Popularna wokalistka disco polo otwiera własny biznes! To koniec jej przygody z wielką sceną?! Co z karierą?!
  5. Gorące zdjęcie Topek podbija sieć! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz wyglądają jak prawdziwe modelki! Fani oczarowani!
  6. Zmiana składu przepustką do sukcesu?! Mega premiera od Top Girls pt. 'Róże i różowe tulipany'! To prawdziwy hit disco polo?!
  7. Błagalny apel popularnego gwiazdora disco polo! Stawką jest ludzkie życie!
  8. Cudowna wokalistka disco polo świętuje wieczór panieński! Szykuje się huczne weselicho! Mamy zdjęcia!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami