2020-10-02T09:50:00+02:00 Legendy muzyki disco polo zdecydowały się wziąć udział we wspólnym projekcie! Wiemy, czym zaskoczą ryne https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/prawdziwa-bomba-od-bayer-full-fani-nie-moga-sie-doczekac-1601497312.jpg

Legendy muzyki disco polo zdecydowały się wziąć udział we wspólnym projekcie! Wiemy, czym zaskoczą rynek muzyczny!

Redakcja , 02 Październik 2020  09:50

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Legendy muzyki disco polo zdecydowały się wziąć udział we wspólnym projekcie! Wiemy, czym zaskoczą rynek muzyczny!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Zespół Bayer Full zapowiedział niesamowitą nowość! To cudowna informacja dla wszystkich fanów disco polo!

Reklama

Ciężko znaleźć fana disco polo, który nie lubi premier nowych utworów. Logicznym jest, że wszyscy wiernie wyczekujemy, by móc zapoznać się z nowościami, które rozradują nasze serca, a jednocześnie zapewnią nam dobrą i udaną zabawę. Lada moment fani disco polo otrzymają coś, czego jeszcze nie było!  Formacje Bayer Full, Fanatic, Redox oraz Mister Dex decydowały się na wspólny projekt.

Zobacz również: Wokalistka popularnej grupy disco polo kusi podczas jesiennego spaceru! Sesja Marleny (Szpilki) w parku zachwyciła fanów!

Bayer Full, to niezaprzeczalnie legenda disco polo. Ekipa prowadzona od lat przez Sławomira Świerzyńskiego święci na scenie muzycznej sukcesy, które są dla innych wykonawców wyznacznikiem. Bayer Full to klasa sama w sobie, o czym świadczą takie hity jak "Blondyneczka" czy "Majteczki w kropeczki". Formacja Fanatic to jeden z pierwszych zespołów disco polo - powstał bowiem w 1989 roku. Na swoim koncie ma taki jak jak "Czarownica". To bez wątpienia równie znana legenda, jak formacja Bayer Full. Zespół Redox powstał w tym samym roku, co zespół Fanatic. Jeden z największych hitów tej formacji to "Zakochany klaun", który od lat pojawia się na różnych wydarzeniach i nic nie wskazuje na to, by miał zejść z imprezowej sceny. Mister Dex to kultowy już Twórca, który odpowiada za taki hit jak "Ech, życie" - utwór ten to ikona gatunku, przez co uczestnictwo wokalisty w tym projekcie jest bardzo unikatowe. Nie ma imprezy bez hitów tych zespołów. 

Liderzy wspomnianych formacji rozumieją doskonale, jak ważni są dla fanów, dlatego też najnowszą informację od zespołów odebrano niczym dobrą wróżbę. O co dokładnie chodzi?

Na Facebooku formacji Bayer Full pojawił się intrygujący wpis. Informuje on o nadchodzącej premierze. Nie byle jakiej zresztą, gdyż będzie ona połączeniem prawdziwych legend disco - mowa o zespołach takich jak Fanatic, Redox czy Mister Dex. Ten utwór nosił będzie nazwę "Na dawną nutę" i ukaże się już 7 października.

Poniżej znajdziecie wspomniany post, który zapowiada obiecany utwór. Oczywiście o premierze dowiecie się z Disco-Polo.Info - czekajcie cierpliwie!

Zobacz również: Fani uratowali zdrowie i życie popularnej wokalistki disco polo?! Gwiazda zachwycona podjęciem ważnej decyzji!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Marcin Miller – Boys przerobił wielki przebój! Co na to fani?! Lawina komentarzy pod nowością!
  2. Znana wokalistka disco polo w szoku! Etna dostała wyjątkowy prezent od swojej fanki!
  3. 'Jedna rada na miłość nie wydawaj' - to prawdziwy hit disco polo! Genialna nowość podbija serca milionów Polaków!
  4. Grupa Mig z nowym teledyskiem do premierowej piosenki 'Kawa na ławę'! To będzie światowa produkcja gwiazd disco polo?!
  5. Popularny gwiazdor disco polo bezlitośnie znokautowali konkurencję, a to wszystko dzięki kobiecie!
  6. Historyczne spotkanie legendarnych gwiazdorów disco polo! To oni stworzyli muzykę chodnikową! Na czele Marcin Miller Boys
  7. Nowa wersja 'Brunetek' trafiła do sieci w nowej wersji! Fani disco polo nie kryją radości!
  8. Gorąca premiera prosto z gór! Uwielbiany gwiazdor zaskakuje nowym brzmieniem! Posłuchajcie nowości od Pawła Gołeckiego!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami