2020-10-02T09:50:00+02:00 Legendy muzyki disco polo zdecydowały się wziąć udział we wspólnym projekcie! Wiemy, czym zaskoczą ryne https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/prawdziwa-bomba-od-bayer-full-fani-nie-moga-sie-doczekac-1601497312.jpg

Legendy muzyki disco polo zdecydowały się wziąć udział we wspólnym projekcie! Wiemy, czym zaskoczą rynek muzyczny!

Redakcja , 02 Październik 2020  09:50
Legendy muzyki disco polo zdecydowały się wziąć udział we wspólnym projekcie! Wiemy, czym zaskoczą rynek muzyczny!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Zespół Bayer Full zapowiedział niesamowitą nowość! To cudowna informacja dla wszystkich fanów disco polo!

Reklama

Ciężko znaleźć fana disco polo, który nie lubi premier nowych utworów. Logicznym jest, że wszyscy wiernie wyczekujemy, by móc zapoznać się z nowościami, które rozradują nasze serca, a jednocześnie zapewnią nam dobrą i udaną zabawę. Lada moment fani disco polo otrzymają coś, czego jeszcze nie było!  Formacje Bayer Full, Fanatic, Redox oraz Mister Dex decydowały się na wspólny projekt.

Zobacz również: Najpiękniejsza gwiazda disco polo zniewala. Gorące zdjęcia w czerwonej bieliźnie to najgorętsza publikacja!

Bayer Full, to niezaprzeczalnie legenda disco polo. Ekipa prowadzona od lat przez Sławomira Świerzyńskiego święci na scenie muzycznej sukcesy, które są dla innych wykonawców wyznacznikiem. Bayer Full to klasa sama w sobie, o czym świadczą takie hity jak "Blondyneczka" czy "Majteczki w kropeczki". Formacja Fanatic to jeden z pierwszych zespołów disco polo - powstał bowiem w 1989 roku. Na swoim koncie ma taki jak jak "Czarownica". To bez wątpienia równie znana legenda, jak formacja Bayer Full. Zespół Redox powstał w tym samym roku, co zespół Fanatic. Jeden z największych hitów tej formacji to "Zakochany klaun", który od lat pojawia się na różnych wydarzeniach i nic nie wskazuje na to, by miał zejść z imprezowej sceny. Mister Dex to kultowy już Twórca, który odpowiada za taki hit jak "Ech, życie" - utwór ten to ikona gatunku, przez co uczestnictwo wokalisty w tym projekcie jest bardzo unikatowe. Nie ma imprezy bez hitów tych zespołów. 

Liderzy wspomnianych formacji rozumieją doskonale, jak ważni są dla fanów, dlatego też najnowszą informację od zespołów odebrano niczym dobrą wróżbę. O co dokładnie chodzi?

Na Facebooku formacji Bayer Full pojawił się intrygujący wpis. Informuje on o nadchodzącej premierze. Nie byle jakiej zresztą, gdyż będzie ona połączeniem prawdziwych legend disco - mowa o zespołach takich jak Fanatic, Redox czy Mister Dex. Ten utwór nosił będzie nazwę "Na dawną nutę" i ukaże się już 7 października.

Poniżej znajdziecie wspomniany post, który zapowiada obiecany utwór. Oczywiście o premierze dowiecie się z Disco-Polo.Info - czekajcie cierpliwie!

Zobacz również: Magda Narożna kusi swoim urokiem! Jej różowa stylizacja ocieka seksapilem! Fani komentują!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Najnowszy kawałek Top One, to powrót do najlepszych czasów grupy! Genialna premiera dostępna!
  2. Muzyczny manifest gwiazdora disco polo. Artysta ma dość! Co na to fani?!
  3. Piękna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła dekolt! W sieci zawrzało!
  4. Fani zachwyceni! MiłyPan wrzucił do sieci piosenkę z nowej płyty! Utwór podbija sieć! To nowy HIT?!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama