Reklama


Reklama

Legendarna formacja disco polo - Milano w zmienionym składzie! Opublikowany filmik wywołał konsternację wśród fanów.

2020-07-26T14:12:00+02:00 Legendarna formacja disco polo - Milano w zmienionym składzie! Opublikowany filmik wywołał konsternację wśród fanów. https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/uwielbiana-formacja-milano-zmienia-sklad-opublikowany-filmik-wywolal-konsternacje-wsrod-fanow-1595451601.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Artyści wspólnie zapraszają na koncert, który odegrają w niedzielę 26.07, na deskach amfiteatru w Chełmie oraz na żywo, na oczach widzów

Reklama

W popularnych zespołach disco polo, czasami dochodzi do zmian personalnych. Nie są to częste sytuacje, jednak czasem się zdarzają. I choć ciężko fanom od razu przyzwyczaić się do widoku, bądź brzmienia zupełnie nowej osoby w składzie, który obserwowali i wspierali od lat, to momentami jest to nieuniknione.

Zobacz również: Popularna gwiazda disco polo w ciąży? Na zdjęciach pokazała odstający brzuszek!

Jeszcze rzadziej możemy być świadkami połączeń kilku artystów, w jednym składzie, a przez chwilę mieliśmy wrażenie, że taka cesja nastąpiła miedzy bardzo popularnym zespołem MILANO, Iloną Świąder, znaną w branży pod pseudonimem Królowa Disco oraz Dominikiem Bajorkiem, który kryje się pod pseudonimem BajoredD!

Na portalu społecznościowym Mirosława Trzcińskiego, lidera grupy Milano, pojawił się film, na którym widać całą trójkę! Artyści wspólnie zapraszają na koncert, który odegrają w niedzielę 26.07, na deskach amfiteatru w Chełmie oraz na żywo, na oczach widzów Telewizji Polskiej.

Występ ten, to realizacja kolejnego etapu Wakacyjnej Trasy Dwójki, na którym to wyjątkowo, cały tercet postanowił złączyć siły i wystąpić razem. Na razie nie wiadomo, czy ten jeden raz zamieni się w stałą współpracę.

Czas pokaże!

Zobacz również: Wielki przebój Zenka Martyniuka Akcent trafił właśnie do sieci w nowej odsłonie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna musiała się wyładować! Gwiazda disco polo w uczciwie przyznała się do chwili słabości!
  2. Edyta Folwarska w mieście miłości! Gwiazda disco polo poruszyła temat zdrad i romansów!
  3. Artysta disco polo zdradza sekret, który trzymał przed fanami w tajemnicy!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.