2020-07-26T14:12:00+02:00 Legendarna formacja disco polo - Milano w zmienionym składzie! Opublikowany filmik wywołał konsternację w https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/uwielbiana-formacja-milano-zmienia-sklad-opublikowany-filmik-wywolal-konsternacje-wsrod-fanow-1595451601.jpg

Legendarna formacja disco polo - Milano w zmienionym składzie! Opublikowany filmik wywołał konsternację wśród fanów.

Redakcja , 26 Lipiec 2020  14:12
Legendarna formacja disco polo - Milano w zmienionym składzie! Opublikowany filmik wywołał konsternację wśród fanów.
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Artyści wspólnie zapraszają na koncert, który odegrają w niedzielę 26.07, na deskach amfiteatru w Chełmie oraz na żywo, na oczach widzów

Reklama

W popularnych zespołach disco polo, czasami dochodzi do zmian personalnych. Nie są to częste sytuacje, jednak czasem się zdarzają. I choć ciężko fanom od razu przyzwyczaić się do widoku, bądź brzmienia zupełnie nowej osoby w składzie, który obserwowali i wspierali od lat, to momentami jest to nieuniknione.

Zobacz również: Gorąca składanka hitów disco polo na majówkę! Prawdziwa gratka dla słuchaczy!

Jeszcze rzadziej możemy być świadkami połączeń kilku artystów, w jednym składzie, a przez chwilę mieliśmy wrażenie, że taka cesja nastąpiła miedzy bardzo popularnym zespołem MILANO, Iloną Świąder, znaną w branży pod pseudonimem Królowa Disco oraz Dominikiem Bajorkiem, który kryje się pod pseudonimem BajoredD!

Na portalu społecznościowym Mirosława Trzcińskiego, lidera grupy Milano, pojawił się film, na którym widać całą trójkę! Artyści wspólnie zapraszają na koncert, który odegrają w niedzielę 26.07, na deskach amfiteatru w Chełmie oraz na żywo, na oczach widzów Telewizji Polskiej.

Występ ten, to realizacja kolejnego etapu Wakacyjnej Trasy Dwójki, na którym to wyjątkowo, cały tercet postanowił złączyć siły i wystąpić razem. Na razie nie wiadomo, czy ten jeden raz zamieni się w stałą współpracę.

Czas pokaże!

Zobacz również: Znana wokalistka disco polo wyleciała na rajskie wakacje. Gwiazda pochwaliła się gorącymi zdjęciami!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. SZOK! Gwiazdor disco polo przyłapany w samym centrum mafijnego świata!
  2. Wokalistka disco polo wygląda jak milion dolarów! Fani nie mogą oderwać wzroku!
  3. Sklepy muzyczne czeka oblężenie! Nadchodzą bestsellery disco polo!
  4. Dramat popularnego wokalisty disco polo! Walczy z ciężką chorobą!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama