2023-08-28T10:30:00+02:00 Kuriozalna historia na koncercie Etny! "zawsze to lepsze, niż dostać jajkami na scenie" - podsumow Zaskakujący incydent na koncercie Etny. Nietrzeźwy fan podszywa się pod rodzinę artystki, zaskakując publiczność i wywołując reakcję wokalistki https://disco-polo.info/uploads/news/kuriozalna-przygoda-na-koncercie-etny-zawsze-to-lepsze-niz-dostac-jajkami-na-scenie---podsumowala-wokalistka-disco-polojpg.jpg Disco-Polo.info

Kuriozalna historia na koncercie Etny! "zawsze to lepsze, niż dostać jajkami na scenie" - podsumowała wokalistka disco polo


Zaskakujący incydent na koncercie Etny. Nietrzeźwy fan podszywa się pod rodzinę artystki, zaskakując publiczność i wywołując reakcję wokalistki

Autor: Adam Begier, 28 Sierpień 2023  10:30
Źródło zdjęć: instagram.com/etnamusicofficial/
Kuriozalna historia na koncercie Etny!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Zespół Forti wraca z hitem "Hej Wesele" – taneczna wersja, która porwie każdego!
 2. Nowa klubowa wersja hitowej piosenki "Ze wsi dziewczyna" od Daj To Głośniej trafiła właśnie do sieci! Nowy HIT?!
 3. Skolim gwiazdą na Polsat Hit Festiwal: Gorączka Muzyki Latino w Polsce "Przygotowuję coś specjalnego"
Reklama

  W świecie showbiznesu i rozrywki fani często wykazują niezwykłe zachowania wobec swoich idolów. Czasem te interakcje wychodzą poza wszelkie ramy normalności i stają się prawdziwymi kuriozami. Ostatnio doszło do jednej takiej niecodziennej sytuacji na koncercie wokalistki Etny, która wystąpiła na dożynkach w urokliwej miejscowości Strumiany. Podczas tego wydarzenia wydarzyło się coś, co wywołało zdumienie zarówno artystki, jak i publiczności.

  Pijany fan w roli… rodziny?

  Gwiazdy świata muzycznego, podobnie jak celebryci Hollywood, niejednokrotnie doświadczają dziwnych i nieprzewidywalnych sytuacji podczas swoich występów. Etna, utalentowana wokalistka o olśniewającej karierze, również nie uniknęła takiego zaskoczenia na koncercie w Strumianach. Kiedy artystka dawała z siebie wszystko na scenie, jeden z widzów postanowił wziąć udział w widowisku w sposób zupełnie niespotykany.

  "Rodzina" na widowni

  Sytuacja miała miejsce, gdy pewien mężczyzna, będący w stanie nietrzeźwości, podszedł pod samą scenę trzymając w ramionach dziecko. Wyjątkowo głośno i entuzjastycznie krzyczał imię Etny, a nawet twierdził, że jest jej rodziną. Bez wątpienia było to zachowanie, które zdumiało zarówno artystkę, jak i innych obecnych na koncercie.

  Choć fani wykazują różnorakie zachowania, od piskliwych okrzyków po emocjonalne reakcje, zachowanie tego mężczyzny przekroczyło granice normalności. Próbując przekonać zarówno publiczność, jak i samą Etnę, że jest częścią artystycznej rodziny, postawił w niebezpiecznej sytuacji nie tylko siebie, ale również niewinne dziecko, które znajdowało się w jego objęciach.

  Nietypowa interwencja ochrony

  Na szczęście sytuacja nie wymknęła się spod kontroli. Dzięki czujności ochrony udało się zainterweniować w odpowiednim momencie i zapobiec ewentualnym komplikacjom. Mężczyzna został oddalony od sceny, co pozwoliło Etnie kontynuować swój występ bez nadmiernego zakłócenia.

  Etna: "Co za czasy! Co za ludzie!"

  Po zakończeniu koncertu Etna podzieliła się swoimi odczuciami na temat tego zaskakującego incydentu za pośrednictwem swojego konta na Instagramie. Artystka wyraziła swoje zdziwienie i niedowierzanie wobec tego, co miało miejsce. W swoim wpisie nie zabrakło ironii, a także dostrzegła, że choć sytuacja była kuriozalna, to jednak lepsza niż ewentualne wyzwiska czy nieprzyjemne akty wobec niej na scenie.

  Wydarzenia takie jak to, które miało miejsce podczas koncertu Etny na dożynkach w Strumianach, pokazują, że fani potrafią wykazać się niezwykłą kreatywnością w swoim oddaniu swoim idolom. Choć niektóre zachowania mogą wydawać się dziwaczne, warto pamiętać o granicach i szanować prywatność i bezpieczeństwo zarówno artystów, jak i innych uczestników takich wydarzeń. W końcu, jak pokazała Etna, "co za czasy, co za ludzie!"

  Reklama

  Etna - Moja jedyna miłość

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Koncert Czadomana w Londynie – Polacy bawili się przy hitach disco polo!
  2. Zespół Classic zaskakuje nowym utworem "To dla Was"! Zobacz niesamowity teledysk pełen emocji!
  3. Żona Dawida Narożnego skradła show na weselu Krzysztofa Rutkowskiego! Przyćmiła tym strojem Panne Młodą?!
  4. Wokalistki Top Girls to najpiękniejszy girls band w disco polo? Zobaczcie te zmysłowe i ponętne dekolty!
  5. Legendarny przebój disco polo Toples pt. "Ciało do ciała" powrócił w nowej odsłonie!
  6. Agbe w nowym HICIE "Smoka Wejście"?! Posłuchaj przedpremiery jako pierwszy!
  7. Damian Sółkowski zapowiada nowy teledysk zespołu Suesto: "Polećmy do gwiazd"
  8. Zaskakujące zakończenie w nowej produkcji disco polo! Posłuchajcie premiery pt. "Zapisana w gwiazdach jesteś"

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie