Reklama
Polecamy


Reklama

Koniec z dyskryminowaniem disco polo?! Edyta Górniak zaprosiła na scenę Zenka Martyniuka! Gwiazda ma dość granic!

2020-08-31T07:25:00+02:00 Koniec z dyskryminowaniem disco polo?! Edyta Górniak zaprosiła na scenę Zenka Martyniuka! Gwiazda ma dość granic! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/edyta-gorniak-ma-dosc-granic-nowa-przyjazn-na-rynku-muzycznym-1598821946.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Tego się nikt nie spodziewał! Prawdziwa diwa polskiej muzyki zaprosiła na scenę Zenona Martyniuka

Reklama

Od wielu lat różne nurty muzyczne rozdzielone są granicami, które ciężko przełamać. Ta sytuacja udowadnia, że świat się zmienia i dwa różne światy mogą żyć ze sobą w przyjaznych relacjach.

Zobacz również: Zenon Martyniuk wielkim szczęśliwcem! Król disco polo może otwierać szampana!

Podczas koncertu w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki na scenie pojawiły się prawdziwe gwiazdy. Jedną z nich była diwa polskiej muzyki, Edyta Górniak. To prawdziwa legenda muzyki popularnej, która jest wyznacznikiem stylu, jakości i klasy. 

Podczas występu, Edyta wygłosiła wzruszające przemówienie. Poruszyła w nim informacje o swojej 30-letniej karierze scenicznej. Na końcu zrobiła jednak coś, czego się nikt nie spodziewał. Edyta zapowiedziała następnego Artystę, którym okazał się być Zenon Martyniuk. Zapowiedź była szczególna - legendarna wokalistka nazwała króla disco polo swoim "nowym kolegą", co brzmi zaszczytnie! Taka zapowiedź jest szczególnie istotna w kontekście występu, podczas którego Zenon Martyniuk zaprezentował swój nowy utwór!

I chociaż po przez muzykę mogę państwa przytulić, i chciałbym zrobić coś czego nie zrobiłam nigdy dotąd, ale jako symbol tego, że zbyt wiele jest między nami granic. Nie wyznaczajmy więcej niż musi ich być, zapraszam na scenę mojego nowego kolegę Pan Zenon Martyniuka.

To wydarzenie może zdecydowanie rozejść się szerokim echem w świecie zarówno muzyki popularnej, jak i tanecznej. Ten mały gest może stać się kamieniem milowym, który zbliży do siebie te dwa światy. Czy z tej znajomości zrodzi się wspólny utwór? Cierpliwie na to czekamy i mamy głęboką nadzieję, że tak się stanie!

Zobacz również: Niezwykłe wydarzenie disco polo już niebawem w Warszawie. Każdy może się tam pojawić.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny wyznał miłość trzem osobom! Gwiazdor disco polo jest przeszczęśliwy!
  2. Tomasz Niecik w koronie! Gwiazdor disco polo wydał właśnie premierę TAMTARADEJ SYNU!
  3. Legendarny gwiazdor disco polo wziął udział w niecodziennym pokazie! Widzowie i fani pod ogromnym wrażeniem.


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.