Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-31T07:25:00+02:00 Koniec z dyskryminowaniem disco polo?! Edyta Górniak zaprosiła na scenę Zenka Martyniuka! Gwiazda ma dość https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/edyta-gorniak-ma-dosc-granic-nowa-przyjazn-na-rynku-muzycznym-1598821946.jpg

Koniec z dyskryminowaniem disco polo?! Edyta Górniak zaprosiła na scenę Zenka Martyniuka! Gwiazda ma dość granic!

Redakcja , 31 Sierpień 2020  07:25
Reklama
Koniec z dyskryminowaniem disco polo?! Edyta Górniak zaprosiła na scenę Zenka Martyniuka! Gwiazda ma dość granic!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Tego się nikt nie spodziewał! Prawdziwa diwa polskiej muzyki zaprosiła na scenę Zenona Martyniuka

Reklama

Od wielu lat różne nurty muzyczne rozdzielone są granicami, które ciężko przełamać. Ta sytuacja udowadnia, że świat się zmienia i dwa różne światy mogą żyć ze sobą w przyjaznych relacjach.

Zobacz również: Wielki przypływ gotówki?! Gwiazdor disco polo postawił na Amerykańskie samochody i rozpalone tancerki!

Podczas koncertu w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki na scenie pojawiły się prawdziwe gwiazdy. Jedną z nich była diwa polskiej muzyki, Edyta Górniak. To prawdziwa legenda muzyki popularnej, która jest wyznacznikiem stylu, jakości i klasy. 

Podczas występu, Edyta wygłosiła wzruszające przemówienie. Poruszyła w nim informacje o swojej 30-letniej karierze scenicznej. Na końcu zrobiła jednak coś, czego się nikt nie spodziewał. Edyta zapowiedziała następnego Artystę, którym okazał się być Zenon Martyniuk. Zapowiedź była szczególna - legendarna wokalistka nazwała króla disco polo swoim "nowym kolegą", co brzmi zaszczytnie! Taka zapowiedź jest szczególnie istotna w kontekście występu, podczas którego Zenon Martyniuk zaprezentował swój nowy utwór!

I chociaż po przez muzykę mogę państwa przytulić, i chciałbym zrobić coś czego nie zrobiłam nigdy dotąd, ale jako symbol tego, że zbyt wiele jest między nami granic. Nie wyznaczajmy więcej niż musi ich być, zapraszam na scenę mojego nowego kolegę Pan Zenon Martyniuka.

To wydarzenie może zdecydowanie rozejść się szerokim echem w świecie zarówno muzyki popularnej, jak i tanecznej. Ten mały gest może stać się kamieniem milowym, który zbliży do siebie te dwa światy. Czy z tej znajomości zrodzi się wspólny utwór? Cierpliwie na to czekamy i mamy głęboką nadzieję, że tak się stanie!

Zobacz również: Genialna i niezwykle taneczna nowość od grupy Bayera dostępna! Stanie się hitem disco polo?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Gwiazdy disco polo połączyły siły! Artyści pragną w ten sposób zawojować rynek muzyki dance!
  2. Genialna i niezwykle taneczna nowość od grupy Bayera dostępna! Stanie się hitem disco polo?!
  3. To wydarzenie przejdzie do historii disco polo! Niesamowite połączenie After Party i Camasutry już niebawem zaskoczy wszystkich!
  4. Prześliczna gwiazdeczka disco polo w namiętnej odsłonie! Można oszaleć na jej punkcie! Fani OSTRO komentują!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej