Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-31T07:25:00+02:00 Koniec z dyskryminowaniem disco polo?! Edyta Górniak zaprosiła na scenę Zenka Martyniuka! Gwiazda ma dość https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/edyta-gorniak-ma-dosc-granic-nowa-przyjazn-na-rynku-muzycznym-1598821946.jpg
Reklama

Koniec z dyskryminowaniem disco polo?! Edyta Górniak zaprosiła na scenę Zenka Martyniuka! Gwiazda ma dość granic!

Redakcja , 31 Sierpień 2020  07:25
Koniec z dyskryminowaniem disco polo?! Edyta Górniak zaprosiła na scenę Zenka Martyniuka! Gwiazda ma dość granic!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Tego się nikt nie spodziewał! Prawdziwa diwa polskiej muzyki zaprosiła na scenę Zenona Martyniuka

Reklama

Od wielu lat różne nurty muzyczne rozdzielone są granicami, które ciężko przełamać. Ta sytuacja udowadnia, że świat się zmienia i dwa różne światy mogą żyć ze sobą w przyjaznych relacjach.

Zobacz również: Gwiazda disco polo kusi pod Tatrami. Fotka Pauli Karpowicz - Top Girls z jacuzzi rozpala zmysły do czerwoności!

Podczas koncertu w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki na scenie pojawiły się prawdziwe gwiazdy. Jedną z nich była diwa polskiej muzyki, Edyta Górniak. To prawdziwa legenda muzyki popularnej, która jest wyznacznikiem stylu, jakości i klasy. 

Podczas występu, Edyta wygłosiła wzruszające przemówienie. Poruszyła w nim informacje o swojej 30-letniej karierze scenicznej. Na końcu zrobiła jednak coś, czego się nikt nie spodziewał. Edyta zapowiedziała następnego Artystę, którym okazał się być Zenon Martyniuk. Zapowiedź była szczególna - legendarna wokalistka nazwała króla disco polo swoim "nowym kolegą", co brzmi zaszczytnie! Taka zapowiedź jest szczególnie istotna w kontekście występu, podczas którego Zenon Martyniuk zaprezentował swój nowy utwór!

I chociaż po przez muzykę mogę państwa przytulić, i chciałbym zrobić coś czego nie zrobiłam nigdy dotąd, ale jako symbol tego, że zbyt wiele jest między nami granic. Nie wyznaczajmy więcej niż musi ich być, zapraszam na scenę mojego nowego kolegę Pan Zenon Martyniuka.

To wydarzenie może zdecydowanie rozejść się szerokim echem w świecie zarówno muzyki popularnej, jak i tanecznej. Ten mały gest może stać się kamieniem milowym, który zbliży do siebie te dwa światy. Czy z tej znajomości zrodzi się wspólny utwór? Cierpliwie na to czekamy i mamy głęboką nadzieję, że tak się stanie!

Zobacz również: Pośladki Magdy Narożnej odegrały główną rolę w publikacji. Gorący widok rozpala zmysły!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Kostium modelki disco polo rodem ze słonecznego patrolu?! Gorąca premiera podbija sieć!
  2. Pośladki Magdy Narożnej odegrały główną rolę w publikacji. Gorący widok rozpala zmysły!
  3. Zjawiskowa sesja ślicznej wokalistki disco polo. Gwiazda zadała fanom kontrowersyjne pytanie!
  4. Otwarto klub disco polo! Ogromna kolejka i dwukrotna interwencja Policji!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej