Reklama


Reklama

Koncert życzeń w disco polo? Teresa Werner nową gwiazdą Polo TV!

2020-09-18T11:16:00+02:00 Koncert życzeń w disco polo? Teresa Werner nową gwiazdą Polo TV! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/koncert-zyczen-w-disco-polo-teresa-werner-nowa-gwiazda-polo-tv-1600355383.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Program startuje w niedzielę, 4 października o godzinie 12:05 na antenie Polo Tv. Prośby i życzenia można wysyłać już teraz na adres:

Reklama

W branży disco polo pojawia się coraz więcej możliwości. Dzięki znacznemu rozwojowi muzyki tanecznej i nagromadzeniu ogromnej liczby fanów, twórcy mogą pozwolić sobie na kolejne ruchy, by jeszcze mocniej zbliżyć się do odbiorców.

Telewizja Polo Tv, dokłada widzom kolejną perspektywę. Mianowicie już niedługo, na antenie stacji, pojawi się program, w którym będą emitowane życzenia i pozdrowienia, przesłane przez oglądających. Całość poprowadzi Teresa Werner, która od szesnastego roku życia związana jest z Zespołem Pieśni i Tańca Śląsk.

Gwiazda pochodzi z Nakła Śląskiego. Występowała na najbardziej prestiżowych scenach świata między innymi na Broadway'u i w Carnegie Hall w Nowym Yorku. W programie towarzyszyć jej będzie prezenter Maciej Smoliński. Przez czas trwania programu będziecie mogli składać SMS-owe życzenia dla bliskich.

Prośby i życzenia można wysyłać już teraz na adres: teresa.werner@polotv.pl. Program startuje w niedzielę, 4 października o godzinie 12:05 na antenie Polo Tv. A Wy nie traćcie czasu i już teraz zróbcie miłą niespodziankę swoim znajomym z okazji urodzin, imienin, lub po prostu...bez okazji.

Dobrej zabawy, do dzieła!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazda disco polo z dekoltem do pasa! Ten widok zwala z nóg! Wygląda olśniewająco!
  2. Gwiazdor disco polo z wynikiem dodatnim. Wirus bezpardonowo wkroczył do branży disco polo!
  3. Skoczna nowość disco polo od grupy LaMaro! Czy utwór stanie się hitem jesieni?


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.