2020-09-18T11:16:00+02:00 Koncert życzeń w disco polo? Teresa Werner nową gwiazdą Polo TV! Program startuje w niedzielę, 4 października o godzinie 12:05 na antenie Polo Tv. Prośby i życzenia można wysyłać już teraz na adres: https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/koncert-zyczen-w-disco-polo-teresa-werner-nowa-gwiazda-polo-tv-1600355383.jpg Disco-Polo.info

Koncert życzeń w disco polo? Teresa Werner nową gwiazdą Polo TV!


Autor: Goliat, 18 Wrzesień 2020  11:16
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Program startuje w niedzielę, 4 października o godzinie 12:05 na antenie Polo Tv. Prośby i życzenia można wysyłać już teraz na adres:

Koncert życzeń w disco polo? Teresa Werner nową gwiazdą Polo TV!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Daniel Martyniuk po raz drugi został ojcem! Wzruszające zdjęcia prosto ze szpitala już w sieci
  2. Dawid Narożny przypomniał ”Łobuz kocha najbardziej”! Ten hit ma już 57 mln wyświetleń i wciąż robi furorę
  3. Zenon Martyniuk znów porwał tłumy! ”Przez Twe oczy zielone” w wyjątkowym wykonaniu
Reklama

W branży disco polo pojawia się coraz więcej możliwości. Dzięki znacznemu rozwojowi muzyki tanecznej i nagromadzeniu ogromnej liczby fanów, twórcy mogą pozwolić sobie na kolejne ruchy, by jeszcze mocniej zbliżyć się do odbiorców.

Telewizja Polo Tv, dokłada widzom kolejną perspektywę. Mianowicie już niedługo, na antenie stacji, pojawi się program, w którym będą emitowane życzenia i pozdrowienia, przesłane przez oglądających. Całość poprowadzi Teresa Werner, która od szesnastego roku życia związana jest z Zespołem Pieśni i Tańca Śląsk.

Gwiazda pochodzi z Nakła Śląskiego. Występowała na najbardziej prestiżowych scenach świata między innymi na Broadway'u i w Carnegie Hall w Nowym Yorku. W programie towarzyszyć jej będzie prezenter Maciej Smoliński. Przez czas trwania programu będziecie mogli składać SMS-owe życzenia dla bliskich.

Prośby i życzenia można wysyłać już teraz na adres: teresa.werner@polotv.pl. Program startuje w niedzielę, 4 października o godzinie 12:05 na antenie Polo Tv. A Wy nie traćcie czasu i już teraz zróbcie miłą niespodziankę swoim znajomym z okazji urodzin, imienin, lub po prostu...bez okazji.

Dobrej zabawy, do dzieła!

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Premiera: Nowa piosenka Kasi Malżyckiej ”Twój czas” z poruszającym klipem i wyjątkowym gościem
  2. Soleo w zaskakującej premierze! Zespół odświeżył klasyk biesiadny w utworze ”Panna Andzia”
  3. Marcin Miller i Alster zaskoczyli widzów TVN! „Jesteś szalona” w zupełnie nowej wersji na żywo
  4. Zenek Martyniuk porwał tłumy w Disco Famie! Tak brzmi ”Pragnienie miłości” na żywo
  5. ”Daj To Głośniej” znów w trasie! Emilia Sanecka po porodzie promienieje na scenie
  6. Zenek Martyniuk i Łobuzy razem? Słowa ze sceny wskazują na jubileuszowy duet marzeń!
  7. Wokalista disco polo zaskakuje nowym wcieleniem. Jego debiut solowy może namieszać w branży
  8. Historyczne spotkanie po Disco Star! Zespół Roy i Max z Jankowej razem na scenie z utworem ”Takiego Janicka”
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły