2020-01-18T07:30:00+01:00 Klubowa wersja nowej piosenki disco polo! Grupa Effect cieszy się rosnącą popularnością! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/effect-szkic-1579267348.jpg

Klubowa wersja nowej piosenki disco polo! Grupa Effect cieszy się rosnącą popularnością!

Redakcja , 18 Styczeń 2020  07:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Klubowa wersja nowej piosenki disco polo! Grupa Effect cieszy się rosnącą popularnością!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Artyści disco polo nie dają za wygraną! Każdą produkcją zaskakują coraz bardziej?Słyszeliście nową wersję propozycji od grupy Effect „Bóg jeden wie”?

Reklama

Nie często zdarza się, aby nowości od artystów spotykały się w takim tempie z zainteresowaniem u DJ-ów i tym samym remixem. Jednak jak widać na przykładzie zespołu Effect - jest to możliwe.

Zobacz również: Sylwek Gazda – Power Play spędza wolny czas z synem! Wzruszające zdjęcia gwiazdora disco polo podbijają sieć!

Formacja zasłynęła z takich kawałków, jak „Książę” , „W aucie muza gra” , a także „Ona jest piękna” i oczywiście „W Augustowie”. Zespół ma swój niepowtarzalny i nienaganny styl, za jaki pokochali ich fani muzyki tanecznej.

Formacja Effect została okrzyknięta ponadczasową i nic w tym dziwnego. Rzadko się zdarza, żeby artyści trzymali się stylu, który im towarzyszył na początku ich muzycznej przygody w branży disco polo. Jednak Marek Biedrzycki, który jest liderem i wokalistą zespołu Effect, potrafił to dotrzymać.

Ostatnio jego piosenką zatytułowaną „Bóg jeden wie” zainteresował się dj Tom Socket. Pierwotna wersja utworu była już bardzo klubowa i jednocześnie niezwykle romantyczna, ale dj Tom Socket udowodnił, że nie ma rzeczy niemożliwych i tym samym stworzył tę piosenkę w jeszcze bardziej klubowym klimacie.

Jak oceniacie jego remix utworu „Bóg jeden wie”?

Zobacz również: Tłumy na dożynkowym koncercie zespołu Mejk! Gwiazdorzy disco polo doprowadzili publiczność do szaleństwa!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Koncert disco polo odwołany przez wielką nawałnicę! Cała technika sceniczna została zalana.
  2. Patryk Pegza – After Party i Camasutra znowu razem?! Wymowne zdjęcie gwiazdorów disco polo trafiło do sieci! Będzie duet?!
  3. Fani disco polo wzruszeni! Zespół Eratox zaskoczył ujmującą premierą! To najbardziej romantyczna piosenka?!
  4. Prowokacja w disco polo?! Popularny wokalista zaskoczył fanów wyjątkową produkcją!
  5. Ta piosenka okaże się nowym hitem disco polo?! Taneczna premiera młodego artysty disco polo podbija sieć!
  6. Trudno oderwać wzrok! Małgorzata Grabda – Camasutra zachwyca głębokim dekoltem i czarującymi okularami! Gwiazda disco polo hipnotyzuje!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami