2019-07-09T10:30:00+02:00 Klimatyczna nowość disco polo od formacji Effect - W aucie muza gra https://disco-polo.info/uploads/news/2019/07/klimatyczna-nowosc-disco-polo-od-formacji-effect-w-aucie-muza-gra-1562508866.jpg

Klimatyczna nowość disco polo od formacji Effect - W aucie muza gra

Redakcja , 09 Lipiec 2019  10:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Klimatyczna nowość disco polo od formacji Effect - W aucie muza gra
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Ponadczasowa grupa disco polo stworzyła piosenkę na miarę największego przeboju!

Reklama

Wokalista formacji disco polo - Effect potrafi swoim wzrokiem speszyć niejedną niewiastę, która skrycie się w nim kocha. Marek Biedrzycki, który jest pomysłodawcą, założycielem, a także jednocześnie twórcą i oczywiście wokalistą wszystkich utworów zespołu Effect.

Zobacz również: Prześliczna wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Fani nie mogą od niej oderwać wzroku od Marleny - Szpilki! To najpiękniejsza kobieta?!

Jest niezwykle utalentowany i na dodatek bardzo przystojny, co na pewno korzystnie oddziałuje na jego karierę muzyczną w branży disco polo. Grupa Effect wpisała się na dobre w historie polskiej muzyki tanecznej takimi przebojami, jak „Książę” , „Będę kawalerem” , a także „Ona jest piękna”. Ich niepodważalnym hitem numer jeden jest piosenka zatytułowana „Uciekam od żony”.

Zapowiedzieli hit i tak też się stało! Dotychczas teledysk został wyświetlony ponad 20 milionów razy w serwisie YouTube na oficjalnym kanale zespołu Effect. Tym razem formacja postawiła na inny wątek w swojej najnowszej propozycji pt. „W aucie muza gra”. Utwór ma mega flow, które nadaje charakteru i zwiększa szanse na pozytywny odbiór u fanów.

Za realizacje teledysku odpowiedzialna jest grupa PN media.

Zobacz również: Prowokacja w disco polo?! Popularny wokalista zaskoczył fanów wyjątkową produkcją!

Myślicie, że „W aucie muza gra” będzie przebojem 2019?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Nieziemska gwiazda disco polo - Angelika Żmijewska - Topky - zachwyca idealnym ciałem! Jej sylwetka to marzenie?!
  2. Zmiana składu przepustką do sukcesu?! Mega premiera od Top Girls pt. 'Róże i różowe tulipany'! To prawdziwy hit disco polo?!
  3. 'O jak mi się chce... iść na wesele' - gorąca premierą w świecie disco polo! Uzdolniona wokalistka przebije konkurencję?
  4. Gwiazdor disco polo uratował ludzkie życie! Szereg badań i zastrzyków!
  5. Mega premiera od gwiazd Top Girls pt. 'Dotyk Twój'! Grupa w nowym składzie podbija rynek muzyczny?!
  6. Żona Dawida Narożnego zmieniła nazwisko! Gwiazdor disco polo przyznał, że ciągle dolewa oliwy do ognia!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami