Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo ostro do prezydenta i polityków „Gdzie pomoc dla każdego?”

2020-05-18T07:15:00+02:00 Gwiazdor disco polo ostro do prezydenta i polityków „Gdzie pomoc dla każdego?” https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/gwiazdor-disco-polo-ostro-do-politykow-gdzie-pomoc-dla-kazdego-1589747226.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Wokalista disco polo bez zawahania wypowiedział się o politykach, którzy według niego nie do końca serdeczni okazali się wobec artystów

Reklama

Gwiazdy disco polo, jak większość artystów również z innych kręgów, rzadko angażują się politycznie. W sieci i poza nią, próżno szukać informacji na temat ukierunkowań politycznych disco bohaterów.

Zobacz również: Znana wokalistka porzuci karierę dla pracy w gabinecie medycyny estetycznej?

Inaczej było po raperskiej publikacji Marka Biedrzyckiego, lidera zespołu Effect. Wokalista wziął udział w popularnym wyzwaniu #Hot16Challenge2. Gwiazdor w swojej produkcji bez zawahania wypowiedział się o politykach, którzy według Marka nie do końca serdeczni okazali się wobec artystów, w pakietach antykryzysowych zwanych tarczą.

Autor utworu pt. „Bóg jeden wie” zwrócił się bezpośrednio do prezydenta i ogólnie obozu władzy. Challenge w wykonaniu wokalisty miał zdecydowanie wydźwięk pretensjonalny. „Gdzie pomoc dla każdego?” - te słowa wybrzmiały z ust piosenkarza. Ewidentnie poczuł się pominięty w finansowej pomocy ze strony państwa.

Pomijając treść, jaką na okazję wyzwania przygotował wokalista, należy zauważyć i mocno podkreślić muzyczną jakość tego projektu. To naprawdę świetnie przygotowana i zrealizowana produkcja.

Charakterystyczny wokal wykonawcy jest bardzo znaczący dla wysokiej jakości tej publikacji. Przedstawiciele disco polo doskonale radzą sobie z raperskim wyzwaniem. Czekamy na kolejne wykony.

Zobacz również: Piękne oczy znowu podbiją rynek muzyki disco polo?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna i Radek Liszewski w wielkim pojedynku! Takiej rywalizacji gwiazd disco polo jeszcze nie było!
  2. Wokalistka disco polo weszła w bikini do lodowatej wody! Odważne zdjęcia trafiły do sieci!
  3. Szczere wyznanie Artystki disco polo! Wokalistka opowiedziała o bolesnych doświadczeniach!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.