2021-05-18T16:31:00+02:00 Wypadek Artysty disco polo! Gwiazdor nie może się sprawnie poruszać! https://disco-polo.info/uploads/news/wypadek-artysty-disco-polo-kontuzja-uniemozliwia-mu-sprawne-poruszanie-sie-2jpg.jpg

Wypadek Artysty disco polo! Gwiazdor nie może się sprawnie poruszać!

Redakcja , 18 Maj 2021  16:31
Wypadek Artysty disco polo! Gwiazdor nie może się sprawnie poruszać!
Źródło zdjęć: instagram.com/effectowni/

Trudne chwile w życiu gwiazdora disco polo! Artysta nie może się sprawnie poruszać


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Fani śledząc social media ulubionych Artystów disco polo często bardzo mocno przeżywają to, co dzieje się z ich idolami. Począwszy od radości związanej z osiąganiem sukcesów, na strachu i obawie o ich zdrowie skończywszy. Fani tego zespołu zapewne wstrzymali oddech po tym, co zobaczyli.

Zobacz również: Magda Narożna pielęgnuje relacje z córką 'Lubicie czasami przewrócić świat do góry nogami'? Do sieci trafił niezwykle zabawny kadr wokalistki.

WYPADEK WOKALISTY DISCO POLO

Lider i wokalista grupy – Marek Biedrzycki nabawił się kontuzji prawej nogi, która uniemożliwia mu normalne i samodzielne poruszanie się. Chociaż uraz na pierwszy rzut oka nie wygląda poważnie, to jednak do lekkich nie należy. Artysta bowiem zmuszony jest poruszać się o kulach, aby nie przeciążać kończyny.

MIMO BÓLU NIE TRACI DOBREGO HUMORU 

Mimo bólu związanego z kontuzją gwiazdor nie traci dobrego humoru! Pod zdjęciem przedstawiającym zabandażowaną stopę można zobaczyć dopisek:

Teraz mogę tańczyć!

Na taniec Artysta będzie jeszcze troszkę musiał poczekać, ale tak pozytywne podejście z pewnością umili i przyspieszy czas rekonwalescencji!

Formacja, której przewodzi Marek znana jest z niezwykle energetycznych koncertów, a ponieważ powoli wraca życie kulturalne, to Artyście życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia i sprawności!

Zobacz również: Znana wokalistka disco polo zachwyca pięknym ciałem! Gwiazda odsłoniła to, co ma najpiękniejsze! Internauci komentują!

Reklama

EFFECT - NAJPIĘKNIEJSZY ŚLUB

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: EFFECT - NAJPIĘKNIEJSZY ŚLUB
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Magda Narożna pielęgnuje relacje z córką 'Lubicie czasami przewrócić świat do góry nogami'? Do sieci trafił niezwykle zabawny kadr wokalistki.
  2. Magdalena Narożna młodnieje w oczach?! Gwiazda disco polo znów skorzystała z zabiegów, które poprawiły jej wygląd i samopoczucie! Jak TERAZ wygląda?!
  3. Popularna wokalistka disco polo rozpoczyna nowy rozdział życia?! Gwiazda przyłapana w studio nagraniowym! Wiemy czym zaskoczy!
  4. Gorąca nowość zespołu Avangarde podbija sieć! To nowy hit disco polo tegorocznego karnawału?!
  5. Marcin Miller Boys - dołączy do Reprezentacji Polski i zagra u boku Roberta Lewandowskiego?! Szokujący wpis gwiazdora disco polo!
  6. Do niego będzie należał rok 2022 w disco polo? Marcin Miller Boys na ustach wszystkich!
  7. Odważna i pewna siebie Emila Sanecka z Daj To Głośniej zachwyca wizerunkiem! Gwiazda disco polo postawiła na mocny makijaż!
  8. Wielka szczęście gwiazd disco polo! Grupa Daj to Głośniej podzieliła się radosną nowiną!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami