Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-04-23T13:01:00+02:00 Kamil Jaworski (Soleo) porzuci disco polo? Wokalista zaskoczył swoich fanów! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/kamil-jaworski-soleo-porzuci-disco-polo-1587414037.jpg
Reklama

Kamil Jaworski (Soleo) porzuci disco polo? Wokalista zaskoczył swoich fanów!

Redakcja , 23 Kwiecień 2020  13:01
Kamil Jaworski (Soleo) porzuci disco polo? Wokalista zaskoczył swoich fanów!
Źródło zdjęć: instagram.com/kamil_soleo_jaworski/
Reklama

Soleo można zaklasyfikować do jednej z bardziej aktywnych formacji, które regularnie tworzą nowe propozycje muzyczne dla swoich wiernych odbiorców

Reklama

Fani zespołu Soleo powinni się zacząć obawiać planów wokalisty, Kamila Jaworskiego? Kamil Jaworski codziennie zasypuje fanów swoimi niekonwencjonalnymi pomysłami.

Zobacz również: Fenomenalna sesja gwiazdy disco polo. Emilka z Daj To Głośniej wygląda jak milion dolarów!

Nie trudno dostrzec, że wyobraźnia artysty nie zna granic. Ponadto wokalista formacji Soleo zdecydowanie należy do grupy wykonawców, którzy ani na chwile nie przestają zaskakiwać i tworzyć. Zespół Soleo można zaklasyfikować do jednej z bardziej aktywnych formacji, które regularnie tworzą nowe propozycje muzyczne dla swoich wiernych odbiorców.

Do ich największych hitów zalicza się oczywiście „Ania i Hania” , „Ja się z Tobą nie ożenię” czy też „Słodko słodka”. Ostatnio w dobie kwarantanny chyba większość zaczęła odkrywać swoje nowe talenty bądź też powołanie. Kamil Jaworski zamieścił ostatnio zdjęcie z aparatem i zapytał, czy chciałby ktoś zdjęcie.

Być może wokalista odnalazł w sobie ukryty talent i w dobie koronawirusa postanowi zrobić jakiś kurs fotografii online. Myślicie, że Kamil rozważa porzucenie disco polo dla robienia zdjęć?

Wydaje nam się, że jest to nierealne, w końcu artysta już niejednokrotnie udowodnił, że jego miłością jest muzyka. Z pewnością trudno byłoby to uczucie zastąpić czymś innym.

Zobacz również: Wielka walentynkowa IMPREZA z gwiazdami disco polo już dziś na TVP2! Lista wykonawców!

Zgadzacie się?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Niezwykle gorące zdjecia najpiękniejszej gwiazdy disco polo! Pół Polski oszalało na jej punkcie!
  2. Wielki hit grupy Classic w całkiem nowej odsłonie! To prawdziwy hit disco polo na lata?!
  3. Fenomenalna sesja gwiazdy disco polo. Emilka z Daj To Głośniej wygląda jak milion dolarów!
  4. Artystki disco polo pokazały prawdziwą klasę! Czy utwór w ich interpretacji stanie się przebojem?

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej