Reklama


Reklama

Kamil Jaworski (Soleo) porzuci disco polo? Wokalista zaskoczył swoich fanów!

2020-04-23T13:01:00+02:00 Kamil Jaworski (Soleo) porzuci disco polo? Wokalista zaskoczył swoich fanów! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/kamil-jaworski-soleo-porzuci-disco-polo-1587414037.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/kamil_soleo_jaworski/
Reklama


Życie gwiazd

Soleo można zaklasyfikować do jednej z bardziej aktywnych formacji, które regularnie tworzą nowe propozycje muzyczne dla swoich wiernych odbiorców

Reklama

Fani zespołu Soleo powinni się zacząć obawiać planów wokalisty, Kamila Jaworskiego? Kamil Jaworski codziennie zasypuje fanów swoimi niekonwencjonalnymi pomysłami.

Zobacz również: Gwiazda disco polo z tytułem! Znana wokalistka dokonała czegoś niezwykłego!

Nie trudno dostrzec, że wyobraźnia artysty nie zna granic. Ponadto wokalista formacji Soleo zdecydowanie należy do grupy wykonawców, którzy ani na chwile nie przestają zaskakiwać i tworzyć. Zespół Soleo można zaklasyfikować do jednej z bardziej aktywnych formacji, które regularnie tworzą nowe propozycje muzyczne dla swoich wiernych odbiorców.

Do ich największych hitów zalicza się oczywiście „Ania i Hania” , „Ja się z Tobą nie ożenię” czy też „Słodko słodka”. Ostatnio w dobie kwarantanny chyba większość zaczęła odkrywać swoje nowe talenty bądź też powołanie. Kamil Jaworski zamieścił ostatnio zdjęcie z aparatem i zapytał, czy chciałby ktoś zdjęcie.

Być może wokalista odnalazł w sobie ukryty talent i w dobie koronawirusa postanowi zrobić jakiś kurs fotografii online. Myślicie, że Kamil rozważa porzucenie disco polo dla robienia zdjęć?

Wydaje nam się, że jest to nierealne, w końcu artysta już niejednokrotnie udowodnił, że jego miłością jest muzyka. Z pewnością trudno byłoby to uczucie zastąpić czymś innym.

Zobacz również: Bliźniaczki z GOOGLEBOX w produkcji disco polo! Ten numer podbije listy przebojów?!

Zgadzacie się?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo uchylają rąbek tajemnicy dotyczącej współpracy! Internauci pod wrażeniem!
  2. Magda Narożna chwali się zdolną córką. Gwiazda otworzyła córce drzwi do wielkiej kariery?!
  3. Trzy NOWE seksowne kobiety na scenie disco polo! Ogromna konkurencja dla innych girls bandów?


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.