2018-05-24T20:30:00+02:00 Kajra i Sławomir zdradzili pikantne szczegóły swojego wesela "Na ognisku wszystko wypili" https://disco-polo.info/uploads/news/2018/05/kajra-i-slawomir-zdradzili-pikantne-szczegoly-swojego-wesela-na-ognisku-wszystko-wypili-1527172841.png

Kajra i Sławomir zdradzili pikantne szczegóły swojego wesela "Na ognisku wszystko wypili"

Redakcja , 24 Maj 2018  20:30
Kajra i Sławomir zdradzili pikantne szczegóły swojego wesela "Na ognisku wszystko wypili"
Źródło zdjęć: materiały prasowe / facebook Cztery wesela i podróż

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Jest to jedna z najbardziej osobistych wypowiedzi Kajry i Sławomira, którzy opowiedzieli o swoim ślubie

Reklama

Ruszyły właśnie castingi do nowego polsatowskiego, ślubnego show "Cztery Wesela i Podróż". W związku z tym Telewizja Polsat postanowiła przepytać znanych ze szklanego ekranu artystów o ich własne wesela, wspomnienia z nim związane. Wśród nich znalazł się artysta Rock Polo z żoną.

"Myśmy mieli góralskie wesele" przyznał na samym początku Sławomir, który wspólnie ze swoją ukochaną zabawę poślubną wspomina z ogromnym uśmiechem na twarzy. Jak się okazuje artyści postanowili swoje wesele zorganizować w środku tygodnia, mianowicie w środę. Następnie poprawiny, kolejnego dnia ognisko, a jeszcze kolejnego wyjazd, podczas którego powstał klip do produkcji Megiera. 

Dlaczego artyści nie zdecydowali się na organizację swojej uroczystości jak to zwykle wypada w weekend? Ze względów logistycznych "zrobiliśmy je w środku, w środku tygodnia, dlatego że był problem bo nie było ani sali, ani orkiestry, ani kamerzysty. Także żeby to wszystko obejść to zrobiliśmy właśnie w środę" - dodał Sławomir. 

Artyści założyli sobie, że wesele jest dla nich i będą się na nim bawić najlepiej jak potrafią. W związku z tym Kajra obtańcowała wszystkich gości, bawiąc się przy każdej piosence, a Sławomir.. zaliczył wpadkę

Wesele to z pewnością jedna z najpiękniejszych chwil w życiu każdego człowieka. 

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Ogromna suma na koncie grupy Daj to Głośniej! Artyści disco polo zapowiadają kolejny projekt!
  2. Śliczna wokalistka disco polo odsłoniła piękne ciało! Fani pod wrażeniem 'Prześliczna kobieta, Super wyglądasz'
  3. To trio przejdzie do historii disco polo?! Gorąca premiera pt. 'Nie będę Julią' od cudownych wokalistek! To swoisty hymn silnych i niezależnych kobiet!
  4. Wielka premiera?! Grupa disco polo Weź nie Pytaj nagrała nowość w duecie ze Sławomirem! Zobaczcie gorący materiał!
  5. Marcin Miller wspiera popularnych gwiazdorów telewizyjnego show Rolnicy. Podlasie ! Artysta disco polo ofiarował im niecodzienny upominek!
  6. Zaręczyny w rytmach disco polo! Znany zespół stworzył hit, przy którym panowie mogą oświadczyć się swojej drugiej połówce!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami