Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-07-29T11:52:00+02:00 Już wiemy kto wystąpi na największym weselu w Polsce. Disco polo też tam będzie! (Festiwal Weselnych Prze https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/juz-wiemy-kto-wystapi-na-najwiekszym-weselu-w-polsce-disco-polo-tez-tam-bedzie-festiwal-weselnych-przebojow-1595541309.jpg
Reklama

Już wiemy kto wystąpi na największym weselu w Polsce. Disco polo też tam będzie! (Festiwal Weselnych Przebojów.)

Redakcja , 29 Lipiec 2020  11:52
Już wiemy kto wystąpi na największym weselu w Polsce. Disco polo też tam będzie! (Festiwal Weselnych Przebojów.)
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

14 sierpnia, w mrągowskim amfiteatrze, zbiorą się największe gwiazdy, by wystąpić zarówno przed publicznością i telewidzami

Reklama

Wesela w klimacie disco polo, to najczęstsza forma świętowania zaślubin w Polsce. Nikt chyba nie wyobraża sobie imprezy weselnej bez naszego ukochanego gatunku. Dlatego m.in. powstał Festiwal Weselnych Przebojów.

Zobacz również: Biesiadna nowość od grupy Soleo porywa do tańca! To będzie hit nadchodzącego sezonu imprezowego!

Znamy mnóstwo tanecznych produkcji, które kojarzą nam się przede wszystkim z zabawą na parkietach sal bankietowych i to właśnie one przede wszystkim są wykonywane na wspomnianym festiwalu. W tym roku impreza, która na stałe gości w Mrągowie, również się odbędzie. 

14 sierpnia, w mrągowskim amfiteatrze, zbiorą się największe gwiazdy, by wystąpić zarówno przed publicznością zgromadzoną na koncercie, jak i przed tą, która zasiądzie przed telewizyjnymi odbiornikami.

A na scenie zachwycą: Zespół Akcent, Boys, Classic, Masters, Top Girls, Daj to Głośniej, Andre, Sławomir, Kayah, Eleni, Cleo, Elektryczne Gitary i Andrzej Rybiński. Tego wydarzenia zwyczajnie nie można przegapić. Blask największych gwiazd i twórczość najlepszych artystów podczas jednej, niezwykłej gali .

Wszystko to 14 sierpnia od godziny 20 na żywo w Mrągowie i w Telewizji Polsat. Kto z Was obejrzy w TV, a kto wybiera się do polskiej stolicy country?

Zobacz również: Bajeczny uśmiech zawróci Wam w głowie?! Efektowna nowość disco polo podbija sieć!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdor disco polo przyłapany z ogromną strzelbą w rękach?!
  2. Magda Narożna pokazała swoją całą rodzinę! Są podobne do siebie?
  3. Bardzo gorące zdjecia znanej wokalistki disco polo! Gwiazda zachwyca swoimi długimi nogami
  4. Cudowna żona Artysty disco polo podbija serca fanów! Wygląda obłędnie! Czy ma szansę stać się bardziej sławna niż jej mąż?

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej