Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-11-17T14:10:00+01:00 Już dziś Zenon Martyniuk pojawi się w kultowym programie na antenie TVP! To historyczny moment! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/11/juz-dzis-zenon-martyniuk-w-kultowym-programie-na-antenie-tvp-to-historyczny-moment-1573944039.jpg
Reklama

Już dziś Zenon Martyniuk pojawi się w kultowym programie na antenie TVP! To historyczny moment!

Redakcja , 17 Listopad 2019  14:10
Już dziś Zenon Martyniuk pojawi się w kultowym programie na antenie TVP! To historyczny moment!
Źródło zdjęć: Press Media
Reklama

Po raz pierwszy przedstawiciel muzyki disco polo pojawił się w tym programie!

Reklama

Zenon Martyniuk to jedna z najpopularniejszych osób w naszym kraju. Artysta jest liderem oraz wokalistką grupy disco polo Akcent, która słynie z takich przebojów jak "Przez Twe oczy zielone" czy "Gwiazda". Jego popularność jest ogromna przez co wiele stacji telewizyjnych pragnie gościć go na swojej antenie. Już dzisiaj, Zenek pojawi się w kultowym programie "Szansa na sukces"

Zobacz również: Wokalistki disco polo TOP GIRLS wspinają się na szczyt kariery! Inni artyści mogą im zazdrościć?!

ZENON MARTYNIUK W PROGRAMIE SZANSA NA SUKCES! 

Już dziś Zenona Martyniuka zobaczymy na antenie telewizji publicznej w kultowym programie "Szansa na sukces". To historyczny moment, bo to pierwsza gwiazda disco polo, która została zaproszona do tego programu.

Król disco polo zasiądzie w jury, ale nie będzie sam. W programie pojawi się razem ze swoją przyjaciółką i kobietą odpowiedzialną, za niektóre teksty piosenek króla disco polo Marzanną Zrajkowską. Nie zabraknie również Ryszarda Warota.

To nie będzie łatwe zadanie dla Zenona Martyniuka i Marzanny, bowiem będą oni oceniać uczestników programu, którzy zaśpiewają największe przeboje króla disco polo. 

ZENEK MARTYNIUK ZAGWARANTUJE DUŻĄ OGLĄDALNOŚĆ PROGRAMU 'SZANSA NA SUKCES"??

Zaproszenie lidera formacji Akcent może okazać się strzałem w dziesiątkę. Zenon Martyniuk zazwyczaj przyciąga tłumy na koncerty oraz przed telewizory.

Czy to właśnie program z udziałem Zenka okaże się najchętniej oglądanym odcinkiem "Szansy na sukces"? Tego dowiemy się niebawem, a tymczasem zapraszamy przed telewizory równo o godzinie 15:15.

Program "Szansa na sukces" z udziałem Zenona Martyniuk, Marzanny Zrajkowskiej oraz Ryszarda Warota już dziś na antenie TVP2.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Zmysłowe nagranie obiegło sieć. Gwiazda disco polo kusi obłędnym ciałem w wyjątkowej scenerii
  2. Wielkie miliony na koncie znanej formacji disco polo! Spektakularny wynik Power Play robi wrażenie na konkurencji!
  3. Wokalistki disco polo TOP GIRLS wspinają się na szczyt kariery! Inni artyści mogą im zazdrościć?!
  4. Gwiazdorska obsada! Znane gwiazdy w premierowej produkcji grupy disco polo - ŁOBUZY!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej