Reklama
Polecamy


Reklama

Już dziś Zenon Martyniuk pojawi się w kultowym programie na antenie TVP! To historyczny moment!

2019-11-17T14:10:00+01:00 Już dziś Zenon Martyniuk pojawi się w kultowym programie na antenie TVP! To historyczny moment! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/11/juz-dzis-zenon-martyniuk-w-kultowym-programie-na-antenie-tvp-to-historyczny-moment-1573944039.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Press Media
Reklama


Telewizja

Po raz pierwszy przedstawiciel muzyki disco polo pojawił się w tym programie!

Reklama

Zenon Martyniuk to jedna z najpopularniejszych osób w naszym kraju. Artysta jest liderem oraz wokalistką grupy disco polo Akcent, która słynie z takich przebojów jak "Przez Twe oczy zielone" czy "Gwiazda". Jego popularność jest ogromna przez co wiele stacji telewizyjnych pragnie gościć go na swojej antenie. Już dzisiaj, Zenek pojawi się w kultowym programie "Szansa na sukces"

Zobacz również: Wokalistka disco polo dziękuje mężowi za 5 lat małżeństwa! ZOBACZCIE wyjątkowe zdjęcie!

ZENON MARTYNIUK W PROGRAMIE SZANSA NA SUKCES! 

Już dziś Zenona Martyniuka zobaczymy na antenie telewizji publicznej w kultowym programie "Szansa na sukces". To historyczny moment, bo to pierwsza gwiazda disco polo, która została zaproszona do tego programu.

Król disco polo zasiądzie w jury, ale nie będzie sam. W programie pojawi się razem ze swoją przyjaciółką i kobietą odpowiedzialną, za niektóre teksty piosenek króla disco polo Marzanną Zrajkowską. Nie zabraknie również Ryszarda Warota.

To nie będzie łatwe zadanie dla Zenona Martyniuka i Marzanny, bowiem będą oni oceniać uczestników programu, którzy zaśpiewają największe przeboje króla disco polo. 

ZENEK MARTYNIUK ZAGWARANTUJE DUŻĄ OGLĄDALNOŚĆ PROGRAMU 'SZANSA NA SUKCES"??

Zaproszenie lidera formacji Akcent może okazać się strzałem w dziesiątkę. Zenon Martyniuk zazwyczaj przyciąga tłumy na koncerty oraz przed telewizory.

Czy to właśnie program z udziałem Zenka okaże się najchętniej oglądanym odcinkiem "Szansy na sukces"? Tego dowiemy się niebawem, a tymczasem zapraszamy przed telewizory równo o godzinie 15:15.

Program "Szansa na sukces" z udziałem Zenona Martyniuk, Marzanny Zrajkowskiej oraz Ryszarda Warota już dziś na antenie TVP2.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny podbije rynek amerykański?! Zobaczcie wyjątkowe nagranie gwiazdora disco polo!
  2. Największe hity disco polo lat 90 w jednej składance za darmo! Akcent, Boys, Milano i wielu innych!
  3. Szok! Gwiazdor disco polo oficjalnie ogłosił zakończenie działalności! Nic wcześniej na to nie wskazywało!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.