Reklama


Reklama

Już dziś Zenon Martyniuk pojawi się w kultowym programie na antenie TVP! To historyczny moment!

2019-11-17T14:10:00+01:00 Już dziś Zenon Martyniuk pojawi się w kultowym programie na antenie TVP! To historyczny moment! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/11/juz-dzis-zenon-martyniuk-w-kultowym-programie-na-antenie-tvp-to-historyczny-moment-1573944039.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Press Media
Reklama


Telewizja

Po raz pierwszy przedstawiciel muzyki disco polo pojawił się w tym programie!

Reklama

Zenon Martyniuk to jedna z najpopularniejszych osób w naszym kraju. Artysta jest liderem oraz wokalistką grupy disco polo Akcent, która słynie z takich przebojów jak "Przez Twe oczy zielone" czy "Gwiazda". Jego popularność jest ogromna przez co wiele stacji telewizyjnych pragnie gościć go na swojej antenie. Już dzisiaj, Zenek pojawi się w kultowym programie "Szansa na sukces"

Zobacz również: Gwiazdy disco polo wlewają nadzieję w serca fanów. Wzruszający wpis zespołu Classic!

ZENON MARTYNIUK W PROGRAMIE SZANSA NA SUKCES! 

Już dziś Zenona Martyniuka zobaczymy na antenie telewizji publicznej w kultowym programie "Szansa na sukces". To historyczny moment, bo to pierwsza gwiazda disco polo, która została zaproszona do tego programu.

Król disco polo zasiądzie w jury, ale nie będzie sam. W programie pojawi się razem ze swoją przyjaciółką i kobietą odpowiedzialną, za niektóre teksty piosenek króla disco polo Marzanną Zrajkowską. Nie zabraknie również Ryszarda Warota.

To nie będzie łatwe zadanie dla Zenona Martyniuka i Marzanny, bowiem będą oni oceniać uczestników programu, którzy zaśpiewają największe przeboje króla disco polo. 

ZENEK MARTYNIUK ZAGWARANTUJE DUŻĄ OGLĄDALNOŚĆ PROGRAMU 'SZANSA NA SUKCES"??

Zaproszenie lidera formacji Akcent może okazać się strzałem w dziesiątkę. Zenon Martyniuk zazwyczaj przyciąga tłumy na koncerty oraz przed telewizory.

Czy to właśnie program z udziałem Zenka okaże się najchętniej oglądanym odcinkiem "Szansy na sukces"? Tego dowiemy się niebawem, a tymczasem zapraszamy przed telewizory równo o godzinie 15:15.

Program "Szansa na sukces" z udziałem Zenona Martyniuk, Marzanny Zrajkowskiej oraz Ryszarda Warota już dziś na antenie TVP2.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ich ślub nie był jak z bajki?! Gwiazda disco polo szczerze do bólu o swoim najważniejszym dniu!
  2. Wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Gwiazda postawiła na największe trendy!
  3. Gwiazdor disco polo chwyta za serce swoich fanów! Tak romantycznie jeszcze nie było!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.