2021-07-18T15:12:00+02:00 Już dziś gwiazdy disco polo oraz muzyki cygańskiej w Płocki na Wakacyjnej Trasie Dwójki! Lista wykonawcó https://disco-polo.info/uploads/news/juz-dzis-gwiazdy-disco-polo-oraz-muzyki-cyganskiej-w-plocki-na-wakacyjnej-trasie-dwojki-lista-wykonawcow-transmisja-livepng.png

Już dziś gwiazdy disco polo oraz muzyki cygańskiej w Płocki na Wakacyjnej Trasie Dwójki! Lista wykonawców, transmisja live!

Redakcja , 18 Lipiec 2021  15:12
Już dziś gwiazdy disco polo oraz muzyki cygańskiej w Płocki na Wakacyjnej Trasie Dwójki! Lista wykonawców, transmisja live!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Wystąpią takie gwiazdy jak: Bayer Full, Mejk, Andre, Classic, Tobi King, Dziani, Andrzej Koziński, Don Vasyl, Elza, Paulla, i wielu innych

Reklama

Jak co tydzień fani doskonałej zabawy mają ogromne powody do zadowolenia. To właśnie dziś w Płocku odbędzie się kolejny koncert z cyklu Wakacyjnej Trasy Dwójki. 

Zobacz również: W sieci zawrzało! Śliczna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła dekolt!

WAKACYJNA TRASA DWÓJKI W PŁOCKU - LISTA WYKONAWCÓW

To już czwarta odsłona trasy koncertowej telewizji publicznej, gdzie możemy zobaczyć największe gwiazdy muzyki rozrywkowej w tym gwiazd muzyki disco polo.

Dziś o godzinie 20:00 rozpocznie się lekko odmieniony koncert Wakacyjnej Trasy Dwójki, na którym będzie królować muzyka cygańska. Nie zabraknie również przedstawicieli disco polo.

Reklama

Program imprezy jest naprawdę bogaty, a liczba wykonawców robi ogromne wrażenie! Widzowie zobaczą ponad trzygodzinne widowisko, podczas którego wystąpią takie gwiazdy jak: Bayer Full, Mejk, Andre, Classic, Tobi King, Dziani, Andrzej Koziński, Don Vasyl, Elza, Paulla, i wielu innych! Tego nie można przegapić!

WAKACYJNA TRASA DWÓJKI W PŁOCKU - TRANSMISJA NA ŻYWO 

Transmisja na żywo rozpocznie się o godzinie 20:00 na antenie TVP, a zakończy się o północy. Całość została podzielona na cztery części. To niesamowita dawka doskonałej zabawy.

Już teraz zapraszamy przed telewizory.

Zobacz również: Cudowna gwiazda disco polo pokazała zgrabne i ponętne nogi! To najpiękniejsza gwiazda muzyki tanecznej?

Reklama
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Uwielbiany przebój disco polo trafił do sieci w nowej wersji! Piosenka grupy Mejk podbije listy przebojów i stanie się hitem lata 2021?!
  2. To trio przejdzie do historii disco polo?! Gorąca premiera pt. 'Nie będę Julią' od cudownych wokalistek! To swoisty hymn silnych i niezależnych kobiet!
  3. Sławek Świerzyński - Bayer Full oczarował widzów popularnej trasy koncertowej TVP! Gwiazdor przypomniał swój dawno niesłyszany przebój disco polo!
  4. 'Polskie maniury' zawojują internet? Niezwykła premiera znanych gwiazdorów disco polo!
  5. Playboys i MiłyPan we wspólnej produkcji pt.'Ideały'! Ta nowość zmiażdży konkurencję w świecie disco polo?!
  6. Wystrzałowa produkcja, która podbije wiele serc! Połączenie rytmów to istny majstersztyk!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami